Ambient on/off

Join the new world

 

{Pažintis} "Turbūt moterys taip jau sutvertos"

Day 1,736, 12:55 Published in Lithuania Lithuania by miestiete
eRepubik pradėjo žaisti daugiau nei prieš metus. Nors ji – buvusi naujokų mokytoja, tačiau ir šiuo metu itin daug dėmesio ir laiko skiria jiems. Dvidešimt penkerių metų Eglė pradžioje buvusi Aludariai pavaduotoja Akademijoje, šiuo metu tvirtai stovi prie LKA vairo. Jai teko padirbėti ir VRM auditore, keturis kartus buvo Seime, sėdėjo ir Seimo pirmininkės kėdėje. Šiuo metu ne tik vadovauja LKA, bet ir saugo TR tankus, šiek tiek prisideda prie LK veiklos. Pažintis su Funnyte.

– Iš kur sužinojai apie erepublik?
– Į žaidimą mane pakvietė brolis, užsiregistravau per jo nuorodą. Iš pradžių sąmoningai stengiausi neįsitraukti, vėliau pradėjau skaityti straipsnius naujokams ir po truputį klimpau... Lūžis turbūt įvyko įstojus į Akademiją, kur sutikau daug šaunių žmonių, ir nebesinorėjo sustoti.
Pasisekė tuo, kad nepadariau didžiausios naujokų klaidos pirmomis dienomis – neatstatinėjau sveikatos už auksą. O šiaip žaidimas ilgą laiką buvo kažkas "naujo ir neaiškaus".

– Kodėl visdar žaidi?
– Geras klausimas. Ne kartą buvo kilę minčių viską mesti, bet gaila paaukoto laiko, turiu čia įsipareigojimų, nesinori nuvilti žmonių. Galų gale, kai pagalvoji, nuobodžiais vakarais čia visai smagu.😉

– Priklausai SOL. Kodėl būtent ši partija?
– Tai buvo pirmoji žmonių grupelė, į kurią papuoliau dar būdama naujokė. Pasirinkau, nes pakvietė, neslėpsiu. Tada dar nieko nenutuokiau apie partijas, tad skirtumo tarp jų nemačiau. Tačiau laikui bėgant supratau, kad nesuklydau. Man patinka SOL pozicija politinėje erdvėje, manau, kad ši partija turi daug potencialo, tereikia įpūsti naujų vėjų, lyderio, kuris visus išjudintų.

– Vadovauji LKA akademijai. Kokių savybių reikia turėti, norint sėkmingai jai vadovauti?
– Turbūt svarbiausia - kantrybė, pareigingumas ir atsakomybės jausmas. Yra daugybė rutininių darbų, kuriuos atlikti prireikia valios ir ryžto. Darbas su naujokais taip pat nėra lengvas, tenka atsakyti į milijonus užduodamų klausimų.

– Papasakok šiek tiek apie save realiame gyvenime
– Šiais metais baigiau psichologijos magistro studijas, nuo rugsėjo pradedu dirbti. Mėgstu laiką leisti gamtoje – ypač ilgus pasivaikščiojimus vakarais. Taip pat mėgstu megzti, skaityti. Šiuo metu esu pradėjusi knygą Cl. P. Estes "Bėgančios su vilkais".
Šiaip esu ramaus būdo žmogaus. Gyvenime mažai kalbu – daug galvoju. Esu kantri, tolerantiška, siekianti kompromisų. Neigiamos savybės – dažnai pritrūksta ryžto ir drąsos kovoti už tai, kas man svarbu.

– Jei reikėtų apibūdinti save kaip gyvūną, kokį išsirinktum?
– Greičiausiai būčiau koks nors paukštis. Jie man asocijuojasi su nevaržoma laisve.

– Kokios trys vertybės Tau yra svarbiausios gyvenime?
– Labai vertinu nuoširdumą. Iš širdies kažką darančiam žmogui, nors jis ir klysta, daug galiu atleisti. Žinoma, svarbi vertybė yra šeima, turbūt moterys taip jau sutvertos. 🙂 Taip pat didele vertybe laikyčiau kažkokią sritį, kurioje galiu save realizuoti. Kol kas man tai darbas pagal specialybę.

– Ar esi tokia pat žaidime ir RL?
– Ir taip, ir ne. Gyvenime esančios savybės čia niekur nedingsta, kaip ir esančios čia, slypi ir kažkur RL. Tiesiog žaidime tam tikras savybes labiau užaštrinu, esu linkusi labiau eksperimentuoti ir rizikuoti, žaisti vaidmenimis ir pan.

– Kokias savybes užaštrini?
– Nors prieš tai sakiau, kad esu linkusi į kompromisus, čia aktyviai reiškiu ir ginu savo nuomonę. Taip sakant, ugdausi šią savybę. Taip pat gyvenime pastaruoju metu retai pasitaiko progų pakvailioti (pasenau?), tad čia nevengiu baisiai "intelektualių" pokalbių. 🙂🙂

– Suprantu apie ką Tu... 🙂 Ar esi patriotiška?
– Nelaikau savęs itin patriotiška. Myliu Lietuvą, nes čia gimiau ir užaugau, čia mano šeima ir draugai. Manau, kad tikras patriotas turėtų ir kažką daryti savo šalies labui.

– Įsivaizduok situaciją, kad vyksta karas (RL)... Ar išleistum savo vyrą/brolį į karą?
– Neišleisčiau, jei tai tik nuo manęs priklausytų. Kaip jau sakiau, nesu labai patriotiška, tad nei pati eičiau, nei brangų žmogų siųsčiau.

– Kokia istorine asmenybe labiausiai žaviesi?
– Salomėja Nėrim – paauglystėje mane žavėjo jos kūryba, gyvenimo istorija.
Labiausiai patiko jos eilėraštis "Lauk manęs". Nežinau kas jame, bet kiekvieną kartą skaitant kūnu nueina šiurpuliukai.
S. Nėris mane žavi tuo, kad visada atrodė rimta, subtili asmenybė.

– Kokiu posakiu dažniausiai vadovaujiesi?
– "Kai užsiveria vienos durys, visada atsiveria kitos". Teko pastebėti, kad tai tiesa. Gyvenimas niekada nestovi vietoje, o kažko pabaiga visada yra ir kažko naujo pradžia.

– Kokį žaidėją pasiimtum kartu į negyvenamą salą?
– Čia nemažai šaunių žmonių yra. Ar su jais tikrai norėčiau įstrigti negyvenamoje saloje – atskiras klausimas, bet tebūnie, nežiūrėkim į viską taip rimtai.
Turbūt imčiau savo tris vyrus mūrus LKA ąžuolus – Rooo27, Vaicius ir Robinas, nes šie žmonės buvo ir džiaugsme, ir varge. Jais labiausiai pasitikiu šiame žaidime.
Taip pat rimti pretendentai būtų Lariox, ZygaLTU, iPSiArt, djpacuk, Adolf.H bei miestiete. Su jais visada smagu pabendrauti rimtai ir nerimtai.

– Na ir pabaigai... Kaip praleidai vasarą?
– Vasarą praleidau gerai, visą laiką atostogavau, tad jaučiuosi kupina naujų jėgų kibti į darbus. Smagiausias įvykis – tai, kad sudalyvavau savo labai mylimų draugų vestuvėse ir...pagavau nuotakos puokštę. Manau, tai ženklas! 🙂

Komentaruose laukiami pastebėjimai dėl interviu, taip pat galite siūlyti kitus piliečius, kuriuos norėtumėte pamatyti mano laikraštyje. Be to, siūlykite ir kitokio tipo straipsnius bei temas.

Tolesniam laikraščio vystymui, didesnei motyvacijai ir mano darbingumo pakėlimui kviečiu paremti mano laikraštį "Pokalbiai su miestiete" bet kokia materialia forma 😉Už laikraščio "Pokalbiai su miestiete" prenumeratą susimokėjo šie gerbėjai:

iPSiArt 8000LTL (Day 1680)
Mindziuss 2000LTL (Day 1680)
Kalnu Karabachas 1000LTL (Day 1680)
merkasz 5000LTL (Day 1681)
djpacuk 5000LTL (Day 1681)
Migasss 11111LTL (Day 1696)
djpacuk 5000LTL (Day 1697)
Edgarassx 5 Gold (Day 1698)
saslykas 5 Gold (Day 1698)
XVIII 6000LTL (Day 1699)
MindeSuminde 2000LTL (Day 1704)

Ačiū JUMS!

Žurnalistikos paslaugos:
*Straipsnių redagavimas (word formate) 500LTL
*Užsakomieji straipsniai. Nuo 2000LTL. Straipsnis leidžiamas iš "Pokalbiai su miestiete" laikraščio; pabaigoje bus paminėtas užsakovas bei straipsnio tikslas.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis asmenine žinute į miestiete.

Darbingos savaitės!
Su šypsena,
miestiete

 

Comments

Lari0x
Lari0x Day 1,736, 13:04

Už Eglutę!
Už nuotokos puokštę!

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,736, 13:04

o7. Už Eglę!

Akviliutte
Akviliutte Day 1,736, 13:14

Na lauksiu kvietimo i vestuves Funnyte=D o siaip super interviu, labai labai patiko=D

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,736, 13:40

gražus pokalbis, patiko skaityti 🙂

iPSiArt
iPSiArt Day 1,736, 15:48

Už kantrybę, pareigingumą ir atsakomybę!

Už nuoširdumą!

Už žmogų kuriuo visada galima pasikliauti ir kol tokių yra kautis iki paskutinio tanko, lito ar bulkutės!

...nes yra 2 svarbiausi dalykai: viena Tėvynė - Lietuva ir draugai, kurių neįsigysi, neiškeisi ir neatiduosi, ir kurie bus šalia tavęs.

O visa kita.... medaliai, litai, tankai auksas, pareigos ir kiti elektoninių dekoracijų baitai... gali sėkmingai eiti velniop, nes Žmogų pažinsi iš darbų...

Už Eglę! o7

Pacukass
Pacukass Day 1,736, 19:13

Už Eglutę!!! o7

dakut1s
dakut1s Day 1,736, 21:03

Už Eglę! o7

LS HQ
LS HQ Day 1,737, 03:07

Už mano sesės bendravardę:]

LEO211
LEO211 Day 1,737, 09:28

Už Eglę! o7

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,737, 11:37

EGLUTE po musu paskutinio pasikalbejimo ir issakytu man priekaistu http://www.youtube.com/watch?v=KslVx9hXxmo&feature=related as ilgai masciau ,..prispazystu ...chamas.. noriu paiskint savo elgesi ir prasau atleidimo ,...http://www.youtube.com/watch?v=yk2_tceZjLg .. draugai ? neimk ant dusios grieko..

Aveun.
Aveun. Day 1,737, 14:22

kada is manes ims interviu? 😃

Adolf.H
Adolf.H Day 1,738, 08:29

Eglę į CP !

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.