Ambient on/off

Join the new world

 

{Pažintis} "Sąžinė yra tiesa, nuo kurios nepabėgsi"

Day 1,806, 16:50 Published in Lithuania Lithuania by miestiete


Devyniolikmetis Šarūnas žaidime yra pakankamai jaunas, tačiau jau spėjo padribėti ambasadoriumi Jungtinėje Karalystėje. Vistik svarbiausia jo ministerija išlieka VRM. Čia Šarūnas jau ne kartą dirbo auditoriumi, buvo paskirtas vVRM. Šiuo metu vėl vadovauja šiai ministerijai. Pažintis su SarunasTomasVaisieta

– Iš kur sužinojai apie eRepublik?
– Seniai užsiregistravau, dar 2009 metais. Po kiek laiko nustojau žaisti ir pradėjau tik vėl šių metų vasarį – kovą. Mane užkabino darbas Vyriausybėje, ministerijose. Didžiausias įspūdis – aš buvau paskirtas VRM. Labai smagu buvo eiti tokias pareigas pirmą kartą ir teikiau tam visą entuziazmą. Klaida buvo mano ta, kad nemokėjau įrodyt savo tiesos per biurokratiją ar kitaip tariant – diplomatiją ir labiau rėmiausi savo emocijomis. Nors tuo metu vyko daug virsmų – Konstitucija, Konstitucinio Teismo sukūrimas ir jo (ne)veikla.

– Kodėl grįžai žaidimą?
– Nebuvo ką veikti. Taip pat norėjosi geresnės visuomenės Lietuvoje ir tą įsivaizdavau galėsiąs padaryti nebent tik eRepublik.

– Esi pakeitęs partiją. Šiuo metu apsistojai LTS. Kodėl?
– Tai nauja partija ir aš to troškau, kadangi pats save laikau dar nauju žaidėju. Kaip įprastai atsitinka – senas ir nejudantis vanduo surūgsta, taip ir senos bei neveiklios partijos. LNP partijoje buvau iš pradžių, nes ji vienintelė turėjo savo vertybes, panašiausias į manąsias. Bet realiai man jie per daug militaristiški ir užneša į nacius (no offence). Aišku, gal jie ten ir keičiasi, bet tai nėra kardinalus pokytis kaip kad šios naujos partijos.
Man prie širdies patriotizmas, bet aš visus šalies gyventojus laikau tos šalies piliečiais ir nenoriu skirstyt pagal tautybę, nes tai yra absurdas. Viskas priklauso nuo individualių žmonių, kurie sudaro visuomenę, o ne nuo jo tautybės. LTS yra puiki partija kiekvienam patriotui, kuris gerbia visus piliečius, taip skatindamas vienybę ir toleranciją. Šioje partijoje būsiu tol kol ji gyvuos ir išliks lojali savo vertybėms ir partijos nariams, nes partija turi būti gyvas junginys, ne tik lozungų rinkinys.

– Šiuo metu vėl vadovauji VRM. Kokiomis savybėmis turi pasižymėti ministras?
– Atsidavimu savo darbui, aktyvumu, sąžiningumu sau ir kitiems, imlumu ir kūrybiškumu, diplomatiškumu.

– Ar Tu turi šias savybes?
– Pastebėjau, jog kiti nemėgo, kai aš dalyvavau TG dotacijų akcijoje, nors nematau čia savanaudiškumo. Man to reikėjo ir pagal įstatymus leista. Manau atitinku visus kriterijus. Galop patirties jau turiu.– Papasakok šiek tiek apie save realiame gyvenime.
– Šiuo metu studijuoju Vilniaus Universiteto Medicinos fakultete. Mėgstu V. Europos kultūrą, keliones, taip pat mėgstu Romos Katalikų teologiją, filosofiją, laisvalaikiu važinėtis dviračiu, plaukti baidarėmis, šokti (tik mėgėjas). Dėl teologijos tai pats esu tikintis, kitaip ir netikėčiau, jei tikėjimas negalėtų išsireikšti per žmogaus intelektą ir logiką, būtų tam priešingas ar varžytų asmens tobulėjimą.

– Apibūdink save kaip žmogų – kokių savybių turi?
– Esu spontaniškas, bet mėgstu ir veiksmų planus – tai palengvina gyvenimą. Esu supratingas, gebu mąstyti giliai ties kažkuo konkrečiu, neišmetant iš galvos globalaus konteksto, sugebu pakeist poziciją jei esu neteisus, mielai dalyvauju ir skatinu grupinį darbą. Derinu optimizmą su realybe, kad gyvenimas būtų šviesus, bet ne pro rožinius akinius. Blogos savybės – esu emocingas, mažai pasitikiu savimi, praleidžiu per daug laiko prie kompiuterio vėjais.

– Jei reikėtų apibūdinti save kaip gyvūną, kokį išsirinktum?
– Kalnų erelis. Mėgstu kalnus, laisvę. Taip pat gebu pastebėt iš konteksto (erelio kraštovaizdžio) reikšmingas detales (grobis). Jis išlaukia savo momento ir puola būtent ten kur ir kada reikia – tai labai primena mane.

– Kokios trys vertybės tau yra svarbiausios gyvenime?
– Sąžinė, meilė, filosofija. Sąžinė yra tiesa, nuo kurios nepabėgsi; meilė yra nuostabiausias dalykas kurį gali suteikt kitam žmogui; filosofija yra išmintinga meilė, kai mes suvokiame arba bandom suprast mūsų veiksmų ir egzistencijos prasmę gyvenime savo ir kitų atžvilgiu.

– Ar esi toks pat žaidime ir RL?
– Stengiuosi būti toks pats, nors pastebiu, jog žaidime atsiskleidžia truputį sutirštintos charakterio pusės – tiek gerosios, tiek blogosios. Pavyzdžiui, emocingumas iš blogosios pusės – žaidime jis gali būt padidėjęs.

– Ar esi patriotiškas?
– Esu patriotiškas, nors pripažįstu, jog pastaruoju metu tas prisirišimas prie Lietuvos krito dėl politikos ir pačios visuomenės stagnacijos. Aš suprantu patriotizmą kaip lojalumą ir gėrio troškimą savo bendruomenei: šeimai, miestui, šaliai. O patriotu gali būt kiekvienas tos bendruomenės narys – dėl to neskirstau žmonių į tautybes, labiau atsižvelgiu į jų kultūrą ir pilietiškumą.

– Kokia istorine asmenybe labiausiai žaviesi?
– Gaila, bet per istorijos pamokas mus daugiausiai mokė apie žiaurios reputacijos asmenybes tokius kaip Hitleris, Bonapartas, Stalinas, Cezaris ir t.t. Tad asmenybę renkuosi nuoširdžiai, nors tai gali pasirodyt kvaila kitiems. Mane labiausiai žavi Jėzus Kristus, nes jis sugebėjo užkariauti žmonių širdis ir protus nepakėlęs ginklo, tik parodęs meilės pavyzdį ir atsidavimą žmonijai iki kankinio mirties.

– Kokiu posakiu dažniausiai vadovaujiesi?
– Posakiais nelabai vadovaujuosi, nebent atsitikus ekstremalesnėms situacijoms, tada būtų toks pavyzdys: „Kelkis ir eik“ (iš Šv. Rašto Jėzaus žodžiai). O kasdieniame gyvenime mėgstu tokią paprastą citatą: "Kiekvieną dieną plaukdamas pasroviui, galų gale atsidursi kanalizacijoj."

– Kokį žaidėją pasiimtum kartu į negyvenamą salą?
– Pasiimčiau miestietę, kuri yra protinga ir su ja būtų įdomu pafilosofuot apie gyvenimą, kol atplauks koks laivas mūsų išgelbėt.Ankstesni interviu su: Lariox, iPSiArt, Migasss, Robinas, asirgitawe, Akviliutte, ZygaLTU, SealOfStar, Funnyte, Nukainotas, pararam, pokstasq, DrMonte, dSoKre [En/Lt], gliookas II, Krienas, ZargTolesniam laikraščio vystymui, didesnei motyvacijai ir mano darbingumo pakėlimui kviečiu paremti mano laikraštį "Pokalbiai su miestiete" bet kokia materialia forma 😉

Už laikraščio "Pokalbiai su miestiete" prenumeratą susimokėjo šie gerbėjai:

iPSiArt 8000LTL (Day 1680)
Mindziuss 2000LTL (Day 1680)
Kalnu Karabachas 1000LTL (Day 1680)
merkasz 5000LTL (Day 1681)
djpacuk 5000LTL (Day 1681)
Migasss 11111LTL (Day 1696)
djpacuk 5000LTL (Day 1697)
Edgarassx 5 Gold (Day 1698)
saslykas 5 Gold (Day 1698)
XVIII 6000LTL (Day 1699)
MindeSuminde 2000LTL (Day 1704)
Edgaras Mzk 5 Gold (Day 1738)
HEXaminas 2000LTL (Day 1761)
vilkdalgis 7 Gold (Day 1790)
MindeSuminde 1 Gold (Day 1795)
Geranoris 2000LTL (Day 1797)

Ačiū JUMS!Jaukių vakarų!
Su šypsena,
miestiete 

Comments

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,806, 17:53

Tai dabar jau aišku, kieno multis yra baznycia ((((:

BlMBA
BlMBA Day 1,806, 20:27

o7

Brisiaus Galas
Brisiaus Galas Day 1,806, 22:46

hehe aš tai militarizuotas nacis zombis 😉]] su ereliais atsargiai, kartais viskas apsisuka 🙂] http://www.youtube.com/watch?v=wqhJRpwHP3U

O..I
O..I Day 1,806, 23:19

Įdomus interviu ir labai įdomus pašnekovas.

Turiu pastebėti, kad eRepublik pagrindinis variklis yra karas, todėl visiškai pateisinamas LNP polinkis į militarizmą.

Evil Rudolph
Evil Rudolph Day 1,806, 23:37

Šarai, vadinasi kalnų erelis.. Special for you: http://www.youtube.com/watch?v=8DewcNWxmU4

Shmuel97
Shmuel97 Day 1,806, 23:39

nu ka bepridursi tiesiog vote eilinis 🙂

Funnyte
Funnyte Day 1,807, 00:46

Et, kad ir kiek nervų man šitas žmogus kainuoja, visgi visada smagu padiskutuot, kadangi turim turbūt kardinaliai skirtingą pasaulėžiūrą.🙂 Sėkmės tau.

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,807, 01:34

voted

iPSiArt
iPSiArt Day 1,807, 02:30

" jie per daug militaristiški ir užneša į nacius " - Šarūnai, palikai partiją dėl asmeninių nesutarimų ir ambicijų su kai kuriais partijos nariais. Natūralu - nemažai yra asmenybių, norinčių lyderiauti ir būti pripažintais, tu esi vienas iš jų. Nematau tame nieko blogo. Visada ieškai vietos, kurioje gali geriausiai atsiskleisti ir gauti daugiausia to, ko tau reikia.

Tik kažkaip nelabai tiesa dvelkia tavo bandymas savo konfliktą pateikti kaip visos partijos nacizmą ar militarizmą.

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,807, 04:48

Tai jis išėjo berots kai jį iš VRM ministro nušalinau

freshas
freshas Day 1,807, 05:11

O jeigu laivas visgi neatplauks? : )

Sharass
Sharass Day 1,807, 05:35

mygatukai, dėkui;) Mėgstu bremeno muzikantus:)
Žmonės linkę tiesą užglaistyti ir pateikti kaip labiau sau priimtiną, gal ir tiesa ką sakai, iPSiArt:)

Sharass
Sharass Day 1,807, 05:38

Laivą pasistatyt galima jei ilgai tenka laukt;D

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,807, 06:11

ai nu as susilaikysiu nuo savo nuomones apie sy veikeja:))) miestetei uz pastangas vote

Pakau6isIkiitos
Pakau6isIkiitos Day 1,807, 06:30

lockerz t-shirt 😃

kamikadze77
kamikadze77 Day 1,807, 08:21

bilekas.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.