Ambient on/off

Join the new world

 

{Pažintis} "Prieš mirtį galėsiu užkasti pinigus"

Day 1,685, 15:26 Published in Lithuania Lithuania by miestiete
Septyniolikmetis Ignas jau yra šildęs Kultūros ministerijos kėdę. Įkūrė Informacijos ministeriją ir yra jos vadovas. Jis taip pat priklauso Lietuvos kariuomenės vadovybei – Ignas yra trečios divizijos vadas. Be viso šito ir Seimo narys. Ignas pasižymėjo ir žurnalistikoje – leido interviu bei kassavaitines karų apžvalgas. Pažintis su asirgitawe.

–Iš kur sužinojai apie erepublik?
–Anksčiau žaidžiau naršyklinį žaidimą Tribalwars, kuriame vienas žaidėjas parašė žinutę apie eRepublik. Būtent per jo nuorodą prisiregistravau. Užkabino, turbūt, tas bendravimas su kitais asmenimis, kuris kituose žaidimuose yra labai retas. Dar būtų galima pridėti ir nacionalinį varikliuką, kuriame žaidi už savo e-šalį.
Pirmieji įspūdžiai buvo sėkmingi palyginus su kitais naujokais. Taupiau auksą, nekovojau kokius du mėnesius, nes kiti žaidėjai patarė. Tačiau pamenu vieną momentą, kai Lietuva buvo okupuota Lenkijos. Taupiau ant Q5 tanko berods 5 dienas pinigus, nusipirkau jį ir maniau, jog tanką turėsiu visada ir būsiu kietas mūšiuose. Deja, jį praradau to nesuprasdamas ir tada prasidėjo mano pažintis su adminais (tada Plato buvo metęs šį žaidimą) ir jie man išaiškino, jog tai ne bug'as, o žaidimo mechanikos dalis. Dabar Q5 tanką nusipirkti galima už dienos atlyginimą, o anksčiau naujokams išgyventi tikrai buvo sunku.

–Kodėl pasirinkai LLS partiją?
–Kai pradėjau žaisti (prieš 20 mėnesių) tarp SOL ir LNP buvo kilęs rimtas karas. Nesinorėjo prisijungti prie vienos iš šių partijų dėl to rinkausi partiją, kuri tuo metu buvo nuošalyje visų tų reikalų. Vėliau galvojau palikti partiją ir prisijungti prie Rimtos partijos, kai ją įkūrė, tačiau tuomet jau buvau neblogai įleidęs šaknis į LLS. Nors nebuvau patekęs tuomet į Seimą iš šios partijos, tačiau viduje turėjau neblogų draugų, kurie šiuo metu jau yra metę žaidimą. Būtent tie partiečiai padėjo prisijungti prie įvairių ministerijų ir nemesti žaidimo.

–Keletą kartų buvai Seime. Kokiomis savybėmis, tavo nuomone, turi pasižymėti politikas?
–Tas Seimo medalis yra apdovanojimas ir už kitas veiklas. (darbas ministerijose, straipsnių rašymas). Priklauso ką vadinsi politiku: ar URM (arba KAM), ar Seimo narį. Deja, tačiau pusė Seimo narių yra neaktyvūs, o ir kalnų nenuversi būdamas Seimo nariu. Tačiau jeigu nori būti juo, turi pratintis prie 90% skype chato nesamonių. O jeigu apie politiką kalbėsime kaip URM ar KAM, tai žinoma žmogus turi būti komikabilus ir svarbiausia - aktyvus. Šias savybes iš dalies turiu, tačiau būna visko... Nebūnu aktyvus, dažnai spaminu skype chate su kitais.

–Papasakok šiek tiek apie save realiame gyvenime
–RL žinoma mokausi, žadu studijuoti su fizika/informatika susijusius dalykus. Mėgstamiausias hobis paskutiniu metu tai stebėti UEFA Euro. Mėgstu žaisti futbolą, krepšinį, tačiau abu žaidžiu tragiškai. Taip pat patinka kortų žaidimai. Na dar patinka keliauti (ne tik iš kambario į tualetą) po Lietuvą. Labiausiai patinka kelionės į užsienį. Neseniai buvau Rygoje ir ten patiko truputį patrolinti. Pavyzdžiui, paklausiu užsieniečio iš kur jis, jis atsako iš Prancūzijos, paklausiu - kur Prancūzija ir stebiu jų reakciją. Čia kerštas, kad nežino kur Lietuva. Tada jie pabando išaiškinti kur yra jų šalis. Čia jau tapo nedidelė kelionų tradicija, kuri palieka gerus įspūdžius.
RL nesu toks bendraujantis kaip žaidime. Užtenka realybėje man keletos draugų su kuriais smagiai praleidžiu laiką. Teigiamos savybės: beveik negeriu, nerūkau, o gyvenu pakankamai sveikai. Netgi geriu tik vandenį. Neigiamos savybės: mažai sportuoju. Šiaip esu didelis tinginys, nemėgstu užsiimti kokiais nors paprastais darbais. Apie save labai nemėgstu kalbėti.

–Kokios vertybės Tau yra svarbiausios gyvenime?
–Na turbūt svarbiausia vertybė gyvenime yra šeima. Kiekvienas nori sukurti šeimą ir ramiai numirti. Toliau eina visa kita - draugai, pinigai ir išmintis.

–Ar esi toks pat žaidime ir RL?
–Esu žaidime labiau bendraujantis, galbūt dėl to, jog nebendrauju su žmogumi akis į akį. Susikurti žaidime galima trolio charakterį nesunkiai, nes žaidime niekas tavęs už tai nebaus, o už RL išdaigas teks sumokėti. Tačiau kažkaip žaidime irgi netrolinu. Kita dar savybė, kuri skiriasi nuo žaidime esančių – tai komandinis darbas. Šiame žaidime reikia dirbti komandiškai, nes tai yra darbo pasidalinimas. O RL labiau mėgstu individualiai dirbti, nes visas rezultatas priklauso tik nuo mano darbo ir žinau, jog kiti jo nesugadins.

–Ar esi patriotiškas?
–Save laikau patriotu. Pirmiausia didžiuojuosi, jog gimiau Lietuvoje. Taip pat švenčiu valstybines šventes, kurios, mano supratimu, dabar turėtų vieninti mūsų tautą. Drąsiai stočiau ginti mūsų tėvynės, jeigu prireiktų. Šiais laikas nepaimsi kalavijo ar šautuvo į rankas ir neparodysi savo patriotiškumo. Manau kiekvienas savo sąžinėje turi dabar jausti, ar jam patinka jo šalis, ar ne. Kaip minėjau anksčiau, šis žaidimas truputį užkabina žmogaus patriotiškumą.

–Kodėl didžiuojiesi, kad gimei Lietuvoje?
–Pirmiausia čia palankus klimatas. Kartais pagalvoju, jog Afrikoje niekada nebūna žiemos, ar už Šiaurės poliarinio rato saulė kartais visai nenusileidžia. Domiuosi Lietuvos istorija, kuria gali didžiuotis nekiekviena valstybė. Man asmeniškai tokia valstybė kaip JAV yra bevertė savo istorija.
Vėl paminėsiu truputį istorijos. Napaleonas pralaimėjo tik vieną mūšį ir jau buvo "smaugiamas", o Vašingtonas pralaimėjo visus, išskyrus lemiamą. O Lietuvos istorijoje dar patinka ir partizanai, kurie žinojo, kad pralaimės, tačiau vis tiek kovėsi. Taip pat daugelis iš mūsų dabar nuvertiną Lietuvą dėl ekonominės padėties. Kai pasižiūri į tokias valstybes kaip Brazilija, Kinija, daugumą Afrikos valstybių - esi labai turtingas. Įdomus faktas – jeigu turi stogą virš galvos, rūbų spintą, drabužius, turi už ką kasdien pavalgyti – tu esi tarp 70 procentų turtingiausių žmonių pasaulyje. O tai man davė Lietuva, todėl turiu ja didžiuotis.

–Kokia istorine asmenybe labiausiai žaviesi?
–Sunkus klausimas. Turbūt labiausiai žaviausiu LDK kunigaikščiais, kurie sugebėjo LDK padaryti vienu metu didžiausią valstybę Europoje. Na o iš daugiau žinomų asmenybių, tai būtų Napaleonas Bonapartas. Labai įdomi asmenybė. Jei neklystu po Pralaimėto mūšio Rusijoje, jis bandė sugrįžti į sostą iš Sicilijos salos ir kuo arčiau jis buvo Paražiaus, tuo labai žmonės pradėjo jį šlovinti (čia remiantis tuometine spauda). Tačiau Napaleono gerų savybių nelabai žinau, daugiau jo klaidas žinau, tad, nieko daugiau pridurti apie jį negaliu.

–Koks Tavo geriausias matytas karinis filmas?
–Nesu didelis karinių filmų gerbėjas, tačiau mėgstamiausias turbūt būtų „Vakarų fronte nieko naujo“ (1930). Labai sužavėjo šis filmas, nes jis sukurtas tarpukario metu ir puikiai atspindi karo dvasią ir karo žiaurumus. Tai yra labai senas filmas ir patiko stebėti visai kitaip pateiktą filmą lyginant su dabar kurtais.
O iš kitų išskirčiau dar „Perl Harborą“ ir „Vienui vieni“, kurie irgi neblogai perteikė antrąjį pasaulinį karą.

–Kokiu posakiu dažniausiai vadovaujiesi?
–Na mėgstu futbolo posakį – jeigu neįmuši, įmuš tau. Tai tarsi yra motyvacija viską padaryti pirmam ir kokybiškai. Labiausiai įsiminė, nes komentatorius Nerijus Kesminas jį daugiausia vartoja per futbolo varžybas.

–Kokį žaidėją pasiimtum kartu į negyvenamą salą?
–Flausino, Scymex arba Romperį. Jie turi daug pinigų, todėl gal pasidalintų su manimi.

–O kam negyvenamoje saloje pinigai?
–Prieš mirtį galėsiu užkasti pinigus ir palikti kaip lobį. Ir tada mano vardas išliktų labai ilgai...


Komentaruose laukiami pastebėjimai dėl interviu, taip pat galite siūlyti kitus piliečius, kuriuos norėtumėte pamatyti mano laikraštyje. Be to, siūlykite ir kitokio tipo straipsnius bei temas.

Tolesniam laikraščio vystymui, didesnei motyvacijai ir mano darbingumo pakėlimui kviečiu paremti mano laikraštį "Pokalbiai su miestiete" bet kokia materialia forma 😉Už laikraščio "Pokalbiai su miestiete" prenumeratą susimokėjo šie gerbėjai:

iPSiArt 8000LTL (Day 1680)
Mindziuss 2000LTL (Day 1680)
Kalnu Karabachas 1000LTL (Day 1680)
merkasz 5000LTL (Day 1681)
djpacuk 5000LTL (Day 1681)

Ačiū JUMS!

Darbingos savaitės pradžios!
Su šypsena,
miestiete

 

Comments

The Unit Helius
The Unit Helius Day 1,685, 15:54

V
O
T
E

Akviliutte
Akviliutte Day 1,685, 15:55

Kaip visi kiti interviu taip ir sitas super superiskai nuostabus. Aciu uz gera nuotaika 🙂

Lari0x
Lari0x Day 1,685, 15:55

o7

Fabrikantas
Fabrikantas Day 1,685, 20:41

Žavu.

karabambala
karabambala Day 1,686, 00:41

skysti atsakymai..🙂

Shmuel97
Shmuel97 Day 1,686, 00:44

–O kam negyvenamoje saloje pinigai?
–Prieš mirtį galėsiu užkasti pinigus ir palikti kaip lobį. Ir tada mano vardas išliktų labai ilgai...

nepamirsk dar kokio butelio imesti su zemelapiu 😃 tai ir liks nerastis ir liksi nezinomas 😃

R0B07 Day 1,686, 12:00

Comment deleted

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,687, 04:44

Šauniai!

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.