Ambient on/off

Join the new world

 

{Pažintis} "Mano svarbiausios trys vertybės šiuo metu sėdi namuose"

Day 1,764, 13:27 Published in Lithuania Lithuania by miestiete
Per tris žaidimo metus jis niekada neužėmė pareigų Vyriausybėje ar LK. Kaip ir realiame pasaulyje verslininkai užsidirbę pinigų eina į politiką, taip ir jis – penkiolika kartų Seimo narys, daug kartų perrinktas Seimo Pirmininku, taip pat partijos pirmininku, partijos Tarybos narys. Nuo pat eLietuvos Verslo Asociacijos įkūrimo, niekas dar iš jo neperėmė vadovavimo. Kaip pats prasitaria, turi planų ir dėl Prezidento posto. Pažintis su DrMonte.

– Iš kur sužinojai apie eRepublik?
– Į žaidimą pakvietė vienas veikėjas, kuriam reikėjo pigių darbuotojų (manau, taip daugumai nutinko tuo metu). Verslą žmogus sukti mokėjo, tad neilgai trukus įsteigėme vieną sėkmingiausių, o gal ir pačią sėkmingiausią v1 laikų korporaciją. Deja su v1 apmirė ir verslas. Aš perėmiau korporacijos aktyvus, o likusiems mokame pensijas. Turbūt linksmiausia dalis būtų, kad treniruotis už auksą pradėjau tik pražaidęs gerokai ilgiau, nei metus.
Kai užsiregistravau, tada buvo taip vadinamasis BabyBoom. Gyvenimas virte virė, lyginant su šiandiena. Pirmosiomis dienomis susiradau reikiamus straipsnius ir viskas buvo gerai. Na, o vėliau buvo visko. Viena iš apmaudžiausių verslo klaidų, tai įdėti auksą į MM atvirkštiniu kursu (pvz.: 1g.=0.002LTL).

– Kodėl visdar žaidi?
– Man patinka žaidimai, kurie neturi pabaigos. Kai pasileidžiu kokį nors strateginį žaidimą, tai dažnai nusistatau kuo ilgesnę trukmę. Buvo nusivylimų dėl administratorių veiksmų, tačiau visada lieka variantas dviklikinti ir laukti geresnių laikų.

– Ar visada priklausei LNP partijai?
– Galima sakyti, kad taip. Nors į Seimą kandidatūrą teko kelti ir iš "Gerovės Partijos", tačiau kai išėjau į politiką, labai rimtai užsiėmiau partijos paieška - perskaičiau visų partijų statutus ir programas, jei tik tokias turėjo.

– Ir kodėl pasirinkai būtent LNP?
– Verslo modulį eRepublik „perėjau“, išėjau į politinį. Tiesiog nebuvo iš ko rinktis – LNP buvo vienintelė partija su aiškiais tikslais ir apibrėžta politine kryptimi. Galiu drąsiai teigti, kad situacija nepakito per visus tuos metus. Pagal savo idėjas, labiau būčiau linkęs prie liberalų, nei socialistų, bet moku paatstovauti nuomonei, kuri nesutampa su mano paties.

– Penkiolika kartų teko pabuvoti Seime. Kokių savybių, Tavo nuomone, reikia turėti politikui?
– Pirmiausia, tai sakyčiau ne ko reikia, o ko nereikia.
Nereikia eiti į Seimą, jei neturi noro ten būti. Reikia NORĖTI ne aukso ar trisdešimt antro medalio, o tos diskusijos, kai liežuvio (pirštų) pagalba pakreipi daugumos nuomonę į savo pusę.

– Papasakok šiek tiek apie save realiame gyvenime.
– Prieš porą metų sakiau – atžaisim kartu penkis metus, tai galėsim sugert alaus. Atrodė juokingai, bet žiūriu, kad tokia data palengva artėja.
Kaip galėjote suprasti, nepapasakosiu pikantiškų smulkmenų apie save. Draugas Monte, metų yra, RL sėdžiu ant kompo. Ir dar labai nemėgstu kai nick‘ą rašo su tašku ar tarpu.

– Apibūdink save kaip žmogų – kokių savybių turi?
– Turiu tokią teigiamą – kantrybę, kuri leidžia atžaisti vieną ir tą patį žaidimą tris metus.
Neigiamą – nepriklausomybę, per kurią nuolatos reikia perlipti norint kažkuo įsipareigoti. Na ir dar labai labai daug teigiamų, kurias galima vardinti ir vardinti...

– Jei reikėtų apibūdinti save kaip gyvūną, kokį išsirinktum?
– Nepriklausomas Katinas. Toks visada buvau, kiek save prisimenu.

– Kokios trys vertybės tau yra svarbiausios gyvenime? Kodėl?
– Mano svarbiausios trys vertybės šiuo metu sėdi namuose. Na, o jei abstrakčiau, tai gal ištikimybė, atsakomybė ir nepriklausomybė. Atidesnis skaitytojas pastebės, kad čia kažkas nesiderina. O kodėl? Tai, manau, neverta plėstis.

– Ar esi toks pat žaidime ir RL?
– Internete esu toks pats kaip ir RL, bet skirtumų pasireiškia dėl bendravimo priemonių pasirinkimo. Pavyzdžiui, Skype nesimato rankų gestikuliavimo ar nuotaikos, kad ir kiek šypsenėlių bepripaišytum. Kitas dalykas, kad gauni save išbandyti sferose, kuriose RL nedirbi.

– Ar esi patriotiškas?
– Manau, absoliuti dauguma lietuvių yra patriotai. Čia niekuo neišsiskiriu ir aš. Nors daugumą galima pavadinti pasyviais patriotais – atsiskleidžia tik kritinėse situacijose: per varžybas ar muštynes su airiais bare.
Mano patriotiškumo supratimas prasideda nuo klausimo "Ką Lietuva dėl manęs padarė?" apvertimo į "Ką aš padariau dėl Lietuvos?"

– Kokia istorine asmenybe labiausiai žaviesi?
– Nesižaviu istorinėmis asmenybėmis. Esu linkęs gyventi šia diena ir negailėti praėjusios. Taipogi, ar tikrai verta išskirti kažką iš praeities tik dėl to, kad jis pateko į įvykių sūkurį ir dar netyčia atsirado koks nors metraštininkas pašonėje, kai tuo tarpu tūkstančių tūkstančiai tyliai praėjo daug vertesnių, šalia kurių nebuvo kas apie juos parašytų.

– Kokiu posakiu dažniausiai vadovaujiesi?
– Bus kaip bus, vis tiek kažkaip bus, nes dar niekada taip nebuvo, kad niekaip nebūtų.

– Kokį žaidėją pasiimtum kartu į negyvenamą salą?
– Turiu menką įtarimą, kad negyvenamoje saloje interneto nebūtų, tad savo pasirinkimą apribočiau iki žmonių, kuriuos pažystu RL.Ankstesni interviu su: Lariox, iPSiArt, Migasss, Robinas, asirgitawe, Akviliutte, ZygaLTU, SealOfStar, Funnyte, Nukainotas, pararam, pokstasq

Komentaruose laukiami pastebėjimai dėl interviu, taip pat galite siūlyti kitus piliečius, kuriuos norėtumėte pamatyti mano laikraštyje. Be to, siūlykite ir kitokio tipo straipsnius bei temas.

Tolesniam laikraščio vystymui, didesnei motyvacijai ir mano darbingumo pakėlimui kviečiu paremti mano laikraštį "Pokalbiai su miestiete" bet kokia materialia forma 😉Už laikraščio "Pokalbiai su miestiete" prenumeratą susimokėjo šie gerbėjai:

iPSiArt 8000LTL (Day 1680)
Mindziuss 2000LTL (Day 1680)
Kalnu Karabachas 1000LTL (Day 1680)
merkasz 5000LTL (Day 1681)
djpacuk 5000LTL (Day 1681)
Migasss 11111LTL (Day 1696)
djpacuk 5000LTL (Day 1697)
Edgarassx 5 Gold (Day 1698)
saslykas 5 Gold (Day 1698)
XVIII 6000LTL (Day 1699)
MindeSuminde 2000LTL (Day 1704)
Edgaras Mzk 5 Gold (Day 1738)
HEXaminas 2000LTL (Day 1761)

Ačiū JUMS!
Gražaus vakaro!
Su šypsena,
miestiete

 

Comments

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,764, 13:44

vote

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,764, 13:47

o7, šauniai

Sharass
Sharass Day 1,764, 13:54

o7

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,764, 22:19

O kodėl? 😁) vote

Funnyte
Funnyte Day 1,764, 23:57

Patiko kaip visada. o7 abiems.

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,765, 02:27

smagiai skaitosi visi šitie interviu, dėkui 😉

karabambala
karabambala Day 1,766, 00:37

Grazu, bet jau norisi, kad pradetum uzdavineti ir kitokius klausimus. Visiems is kuriu paemei interviu tie patys klausimai... 🙂

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.