Ambient on/off

Join the new world

 

{Pažintis} "Juk lazeriai iš akių žavingiau, negu mojavimas kardu"

Day 1,738, 07:31 Published in Lithuania Lithuania by miestiete
Jis dirbo cawx vyriausybėje Informacijos ministru, paskui perėjo į Užsienio reikalų ministro pareigas. Vaikinui teko atstovauti Lietuvą ir PEACE GC aljanse. Triskart eLietuvos prezidentas, aštuoniolika kartų Seimo narys. Jis taip pat surengė pirmuosius Mis eLietuva rinkimus. Pažintis su Nukainotas.

– Iš kur sužinojai apie erepublik?
– Nuorodą į eRepublik pastebėjau kažkurioje lietuviškoje svetainėje. Tai buvo Famiz paplatinta nuoroda. Užkabino galimybė palaikyti savo šalį. Dar prieš užsiregistruodamas paskaitinėjau wiki ir erepublik.lt forumą, radau cawx pasiūlymą – užsiregistravusiems per jo nuorodą grąžinti 5g, tad pasiūlymu pasinaudojau.
Klaidų pradžioje pavyko išvengti, nes jau buvau nemažai sužinojęs ir suplanavęs, kažkurio straipsnio komentaruose net pataisiau autoriaus padarytas klaidas žaidimo mechanikos išaiškinimuose, tuos komentarus pastebėjo kažkas iš vyriausybės ir pasiūlė tapti Informacijos ministru.

– Papasakok apie save erepublik žaidime.
– Erepublike pirmą kartą užsiregistravau paskutinę vasaros dieną prieš beveik 3 metus kaip Akello. Žurnalisto karjerą pradėjau straipsniu naujokams, kuris žaibiškai išpopuliarino mano laikraštį „Modus Vivendi“. Netingėdavau rašyti išsamių prisistatymų prieš rinkimus į Seimą (šiais laikais tokių nebepamatysi), taip pat rašiau įvairius straipsnius, tad buvau gana žinomas,o tai man padėjo būti išrinktam eLietuvos prezidentu dviem kadencijom iš eilės. Paskui gavau visiškai nepelnytą ban'ą.
Tuomet po ilgoko laiko tarpo atgimiau kaip Nukainotas ir e-gyvenimą pradėjau iš naujo. Naujame gyvenime taip pat buvau „užsilenkęs“ maždaug pusei metų, tačiau atgijau visiems laikams (bent šiuo metu taip galvoju).
Pastebėjau, kad mano egyvenimas banguoja dviem bangom – viena banga tai veikla valstybės valdyme, o kita banga — pramoginiai projektai (pvz. eKapinės). Kol kas ateičiai konkrečių planų neturiu, bet pažiūrėjus į bangų „raštą“, jau galima laukti naujų Mis eLietuva rinkimų.

– Kodėl nepriklausai nei vienai partijai?
– Kažkaip įpratau žiūrėti į žmogų, o ne į partiją. Ilgą laiką net nežinojau, kas kuriai partijai priklauso. Be to, patogu, kai niekas į mane nežiūri kaip į partijos atstovą, tad galbūt yra lengviau kalbėtis su žmonėmis, priklausančiais įvairioms partijoms.

– Keletą kartų buvai CP. Kodėl siekei šio posto?
– Siekiau tapti prezidentu, nes CP visus įvykius valstybės scenoje mato iš „pirmos eilės“ ir gali (tiksliau privalo) greitai įsikirsti į daugelį dalykų. Toks pagreitintas patirties kaupimas yra geras dalykas. Tarkim man atsivėrė naujos sritys, kuriose aš galėsiu būti naudingas ir panaudoti įgytas žinias po to, kai baigsiu prezidentauti.
Prezidentui galima kelti daug reikalavimų ir lūkesčių, bet privalomi, mano nuomone, būtų tokie: galimybė greitai reaguoti į įvykius ir turėti ryšių su žmonėmis, kurie gali padėti visais klausimais, prisiimti įsipareigojimus.
Ryšių ypatingai daug neturėjau, bet, atsižvelgiant į visuotinį neaktyvumo protrūkį, vyriausybėje dar yra žmonių, su kuriais galiu pasitarti ir prireikus sulaukti pagalbos.

– Papasakok šiek tiek apie save realiame gyvenime.
– RL dirbu kūrybinį darbą kompiuteriu, išskirtinių pomėgių neturiu, domiuosi įvairiais dalykais, nuo technologijų iki būties problemų.
Pvz. neseniai balkone pasistačiau monoklį ant stovo ir vakare žiūriu į mėnulio kraterius, mėginu įžiūrėti kuo mažesnius ir susirasti juos mėnulio žemėlapyje. Per pilnatį, kai atrodo, kad daugiausia visko turi matytis, kaip tik nieko nesimato, nes saulė aukštai ir mėnulio paviršiaus dariniai nemeta šešėlių, o mėnulis atrodo lygus kaip kamuolys, tad neįmanoma išskirti kalnų.

– Apibūdink save kaip žmogų – kokių savybių turi?
– Neigiama savybė — per daug laiko skiriu eRepublik 😃
Teigiamomis savo savybėmis laikau tai, kad esu prieš vartotojiškumą, visuomenės sustabarėjimą, vertybių praradimą ir t. t. Pasaulis sparčiai globalizuojasi ir daugeliui primetamos netikros vertybės, kurios gyvenimo nuotaikos nepakelia, bet žlugdo žmoniją ir dusina planetą.
Taip pat nerūkau 🙂

– Jei reikėtų apibūdinti save kaip gyvūną, kokį pasirinktum?
– Renkuosi genį, kad galėčiau įskrist pro langą ir snapu klaviatūroje kapoti eRepublik straipsnius.

– Kokios vertybės tau yra svarbiausios gyvenime?
– Kaip toje dainoje: „sveikatos ir laimės, pinigų ir meilės“, o ko daugiau reikia žmogui? 🙂

– Ar esi toks pat žaidime ir RL?
– Stengiuosi būti kuo panašesnis!

– Ar esi patriotiškas?
– Esu labai patriotiškas. Suprantu tai iš to, kad per sporto rungtynes nervinuosi, kai mūsiškiams nesiseka. Patriotiškumas matyt yra genuose – noras apginti artimuosius ir aplinkinius, teritoriją. Ir dar yra pasididžiavimas savo tauta, istorija. Pastaruoju metu net pradėjau rašyti lietuviškus brūkšnius – ir „kabutes“, noriu apginti lietuvių gramatiką.
Kam tai taip pat svarbu, tai brūkšnys lengvai parašomas Alt+0151, o kabutės Alt+0132 ir Alt+0147

– Kokia istorine asmenybe labiausiai žaviesi?
– Plato. Juokauju.
Supermenu. Todėl, kad buvo stiprus, mokėjo skraidyti ir juk lazeriai iš akių žavingiau, negu mojavimas kardu, ar kažkokios kygos parašymas? 🙂
Šiaip žaviuosi Vytautu Landsbergiu, tai žmogus, kurio meilę Tėvynei ne visiems skirta suvokti.

– Kokiu posakiu dažniausiai vadovaujiesi?
– Tokio neturiu, bet prieš kokį nors svarbesnį veiksmą save padrąsinu: „Na ką, pirmyn"

– Kokį žaidėją pasiimtum kartu į negyvenamą salą?
– Tas „žaidėjas“ nežaidžia eRepublik. Bet jei jau būtinai iš žaidimo, tai gal kokį Hyperį Pacą, galėtų saloje man tarnauti, kaip koks Penktadienis. Juokauju.
Iš tikrųjų, turbūt skelbčiau konkursą ir į salą pasikviesčiau nugalėtoją. Tas konkursas vadintųsi „Mis eLietuva“.
Ech, neišeina atsakyt nejuokaujant, tai daugiau ir nemėginsiu 🙂

– Kaip praleidai vasarą?
– Šią vasarą vykau su žvalgybine misija į Latviją. Tikrinau, ar jie neturi daugiau naudingų regionų bonusų, negu kad rodoma žemėlapyje. Aptikau, jog turi. Tas regionas vadinasi Ventspilis ir ten tikrai yra neblogai. Reikės skelbti karą ir užiminėti 🙂

Komentaruose laukiami pastebėjimai dėl interviu, taip pat galite siūlyti kitus piliečius, kuriuos norėtumėte pamatyti mano laikraštyje. Be to, siūlykite ir kitokio tipo straipsnius bei temas.

Tolesniam laikraščio vystymui, didesnei motyvacijai ir mano darbingumo pakėlimui kviečiu paremti mano laikraštį "Pokalbiai su miestiete" bet kokia materialia forma 😉Už laikraščio "Pokalbiai su miestiete" prenumeratą susimokėjo šie gerbėjai:

iPSiArt 8000LTL (Day 1680)
Mindziuss 2000LTL (Day 1680)
Kalnu Karabachas 1000LTL (Day 1680)
merkasz 5000LTL (Day 1681)
djpacuk 5000LTL (Day 1681)
Migasss 11111LTL (Day 1696)
djpacuk 5000LTL (Day 1697)
Edgarassx 5 Gold (Day 1698)
saslykas 5 Gold (Day 1698)
XVIII 6000LTL (Day 1699)
MindeSuminde 2000LTL (Day 1704)
Edgaras Mzk 5 Gold (Day 1738)

Ačiū JUMS!

Žurnalistikos paslaugos:
*Straipsnių redagavimas (word formate) 500LTL
*Užsakomieji straipsniai. Nuo 2000LTL. Straipsnis leidžiamas iš "Pokalbiai su miestiete" laikraščio; pabaigoje bus paminėtas užsakovas bei straipsnio tikslas.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis asmenine žinute į miestiete.

Linksmo artėjančio savaitgalio!
Su šypsena,
miestiete

 

Comments

Shmuel97
Shmuel97 Day 1,738, 08:01

vote uz geny 😃

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,738, 08:05

Danieliau tris metus smirdi ir nesusipranti isiplaut kojnes ...migas ir tas susiprotejo.

Lari0x
Lari0x Day 1,738, 09:08

Prezidente, kada sulauksim Airstrike į Izraelį? Kiek dar gali kentėti Marijos žemė tą bezpredielą Šventojoje Žemėje?

Funnyte
Funnyte Day 1,738, 10:13

Atsakymai ne kartą privertė nusišypsoti, šaunu.🙂 Už genį!😉]

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,738, 12:53

Na kadangi buvau paminetas, ir siaip sypsnius meciau, geras interviu:)
Bet ateina sunkus laikai, reikes ir Hyperiui isikisti:D ryt pradesiu... O siaip tai labai fainas Nukainotas, pripazystu:D Bet vistiek i draugus nekviesiu:DDD

Akviliutte
Akviliutte Day 1,739, 14:05

Kaip visada super 😉

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.