Ambient on/off

Join the new world

 

[MoD] - 08/05/13

Day 1,995, 22:57 Published in Ukraine Ukraine by Ministry of Defence UkraineЦе офіційна газета Міністерства оборони еУкраїни. Ми закликаємо всіх громадян в наступних боях захищати Україну та допомагати союзникам. Голосуйте за цю статтю, щоб збільшити її видимість, а також підпишіться на бюлетень, щоб отримувати оновлення.
MoD дякує за боротьбу згідно з наказами.
Egovatwar cкрипт що показує накази на головній сторінці, автор aVie
сам проект скрипта досить новий, згідно з словами автора він ще буде розвиватись,отож очікуєм нових покращених версій. Про будь-які зміни ми вас проінформуємо

Христос Воскрес!
Е-світ виявив повну пошану до святкування Пасхи християнами східного обряду призупинивши більшість конфліктів та віддавши цей час на поталу акулам закулісних домовленостей та маніпуляторам громадської думки.
Що ж, від Едену залишилися лише назва та приємні спогади (на диво, люди більше запам"ятовують хороше, принаймні в РЛ) і зараз повним ходом тривають перемовини про майбутній формат світу. Але не все у процесі формування нових альянсів йде гладко, бо старе всеж не так просто залишити позаду. Найкращим прикладом того є Румунія. Не секрет, що румуни перейшли до сфери впливу Двійки завдяки рішенням нової генерації гравців, які складають більшість. Однак не всі олдфаги згодні битися за альянс, де перебувають їх давні вороги - мадяри. Минулого тижня одному з найстарших румунських підрозділів - FAR, виповнилося 5 років. На честь святкування та як останній салют Едену вони влаштували РВ у Саксонії, яке успішно довели до переможного завершення, позбавивши таким чином Польщу всіх нерідних бонусів. Ця подія примусила офіційних осіб Румунії просити вибачення, а серед поляків викликала хвилю невдоволення. Щоб повернути свій фулсет поляки вимушені були оголосити війну німцям, котра мляво триває й понині в очікуванні її закриття (ще щонайменше 6 днів). З іншого боку ще не завершилася війна Франція - Польща, яка була покликана провести обмін територій відповідно до нового укладеного договору.
Також поляки все ще утримують 2 регіони на Британських островах, що розглядаються як база для набивання медальки Справжній Патріот для населення (ПдЗх Англія буде повернена вже невдовзі, наступне РВ повинне бути виграшним). Самі ж Британці таки допиляли Ірландію. Спроби звільнити бодай один регіон поки не досягають своєї мети.

Непевними залишаються у Двійці позиції Іспанії( і Угорщини). Нещодавно до ACT (фарм-клуб Двійки) було прийнято Колумбію. Як відомо, донедавна Колумбія входила до об"єднання країн CUA (Колумбія, Уругвай, Аргентина), лідируючі позиції в якому належали Аргентині. Тож багато хто вирішив, що це перший крок до Двійки самої Аргентини. Таке приєднання було негативно сприйняте іспанцями ( через конфлікт колумбійців з дружньою Венесуелою) але проігнороване рештою членів. Зважаючи на попередні непорозуміння з поляками щодо компенсацій за Іберійським пактом, іспанці можуть дійти й до серйозного конфлікту зі своїми вчорашніми союзниками. На додачу до всього нещодавно Іспанія підписала МПП з Болгарією, що ставить її у дивне становище з огляду на пророкований повномасштабний конфлікт СоТ і Двійки. Ще більш дивним це виглядає це виглядає тому, що саме Іспанію обрано як країну-резиденцію для новостворених сил альянсу - ТМС. І альянс пообіцяв подбати про фулсет для цієї країни.
Тим часом іспанці продовжують свопи з Португалією, з якою було домовлено про НАП. Через венесуело-португальську війну іспанці планують поввернути собі орендовану колись у Венесуели Гаяну (була втрачена під час однієї з дрейнових атак).

У США була створена Асоціація Незалежних Озброєних груп AIM (Association of Independent Militias), котра включає 16 МЮ, що налічують близько 2 тис. бійців. Свою силу новостворена організація продемонструвала провівши операцію проти Іспанії. Хоч метою кампанії був виграш регіону для Канади, однак з 3-х запущених РВ перемогу було одержано у двох. Іспанія - не хлопчик для биття, тому слід робити висновок, що з AIM'ом доведеться рахуватися не лише американському урядові а й іншим країнам.

Дедалі більше чуток шириться про повноправне членство у Двійці Греції. Загалом, навряд би Греція подалася до СоТ, де давно осів їх ворог - КЮРМ, корінні регіони якого елліни міцно тримають в руках.

Хоч за дамагом Двійка та Румунія значно переважають СоТ, однак на єдиному масштабному фронті у світі - болгаро-румунському, Ніке частіше обирає болгарів. Так, ними успішно було повернути Русе, придушене повстання в Олтенії, та захоплено Трансільванію. Показовою є битва минулого тижня, де румуни перемагали з рахунком 82:61 і, цілковито зливши два раунди, були переможені з перевагою в одне очко. Чи це недостатня допомога нових союзників, чи внутрішній конфлікт, чи самовіддача союзників Болгарії - в будь-якому випадку румуни мають привід для роздумів.

Повним відновленням статус кво завершилася така вже звична Північна війна.

Тривають тренувальні війни Швеція - Московія та Чехія - Словаччина. Словаки попутно пиляють Австрію, напевне знову на виконання якихось домовленостей. Не виключено, що це пов"язано із зайдами-латишами, котрі міцно окопалися у 5-ти австрійських регіонах.

У Пд Америці на диво ніяк не можуть відбити своїх регіонів аргентинці. Ось і зараз триває РВ у Куйо, що має всі шанси на поразку. Чи підштовхне такий хід подій аргентинців до Двійки - питання, гадаю, риторичне.
Також не на жарт розгорілася війна між Колумбією та Мексикою. Зокрема, запеклі бої тривали за Тихоокеанський регіон, який у висліді таки дістався мексиканцям. Колумбійці ж вирішили зробити неочікуваний крок: вони голосують за НЕ Венесуелі. Чи це хитроплан з метою законсервувати регіони за допомогою нового союзника з АСТ чи відголоски давньої ворожнечі - сказати складно. Наразі партизани взяли в облогу Картахену та намагаються вибити звідти ворожі війська.


Над випуском працювалa
дружня команда Міністерства Оборони:
R.B.10101.1.1010011
Burkotun
Pitcity

* Вся військова координація здійснюється в скайп чаті. Чат без флуду лише накази Міністерства оборони і Президента. Для приєднання до чату напиши мені ПМ в грі.
** Увага, працює новий скрипт від егов - egovatwar, з оновленням наказів МоД
Важливо!!!
Не бийте при стінці більше ніж 52% в нашу користь. Використання дамагу раціонально - це шлях до перемоги в кампанії.
Представникам військових формувань уточнювати накази у своїх командирів!
 

Comments

Igoreckkkk
Igoreckkkk Day 1,995, 23:00

V

Warrior Of Fortune
Warrior Of Fortune Day 1,995, 23:25

v

Zena Warrior
Zena Warrior Day 1,995, 23:32

V

Ostappikk
Ostappikk Day 1,995, 23:37

ігнор антиукраїнського уряду

Zena Warrior
Zena Warrior Day 1,995, 23:58

хоча б вже слова переставляв місцями

Ostappikk
Ostappikk Day 1,996, 00:22

як ви? ні я туману не напускаю людям я кажу правду

navigatorr
navigatorr Day 1,996, 00:49

антиукраїнському уряду ігнор

White Wolf Ua
White Wolf Ua Day 1,996, 04:59

козаку саші ігнор за його правдиву неадекватність

Ostappikk Day 1,996, 05:26

Comment deleted

AhsokaTano
AhsokaTano Day 1,995, 23:47

v

vad27
vad27 Day 1,996, 00:14

v

Ya Krivoy UA
Ya Krivoy UA Day 1,996, 00:27

А у нас шо є МО? огого

Barbarosa II
Barbarosa II Day 1,996, 00:41

v

LevK0
LevK0 Day 1,996, 00:46

о7

t.error
t.error Day 1,996, 00:49

V

navigatorr
navigatorr Day 1,996, 00:50

ігнор!!!!

Ostappikk
Ostappikk Day 1,996, 01:12

Вот навіщо ви ставите наказ бити за французів? Навіть французи там не бьють, не кажучи про те що французи нам нікто і нема жодних домовленостей з ними? Відповідь одна ви зливаєте дамаг українців ви працюєте проти еУкраїни.
Геть антиукраїнський уряд!

Sviatoslav the Brave 964
Sviatoslav the Brave 964 Day 1,996, 02:12

ти запропунуєш кращий варіант,куди треба бити?генієм стратегічної думки себе відчув?

Ostappikk
Ostappikk Day 1,996, 02:21

та краще ніде не бити чим просто так викидувати дамаг та силу українців. А варіантів купа ведіть перемовини з любими країнами що під окупацією і все.

Full of Zen
Full of Zen Day 1,996, 04:53

бляха пріо ж мінімальне невже важко очі розкрити? не хочеш не бєш!! хіба хтось змушує упорюватись?

Ostappikk
Ostappikk Day 1,996, 05:27

нуб відкрий статтю про пріо, в цій битві всі повинні злитись але без танків. Найгіршего наказу і незнайдеш

Full of Zen
Full of Zen Day 1,996, 05:40

так читай "Воюємо лише за рахунок енергії, яка відновлюється за допомогою їжі. Танки використовуємо за
бажанням з тренувальною метою." http://www.erepublik.com/en/article/-mindem-1-2124771/1/20 важко відкрити очі. ще й новачків дуриш. взагалі для чого ти тут коментиш. що б гівенце метнуити? чесно не розумію?! накази ти і так не виконуєш.

waldemardp
waldemardp Day 1,996, 07:47

Сашок у них немає планів для виховання та з міцності еУкраїнців, їм потрібні нінащо не здатна біо-масса яка-би тільки вміла голосувати за них.

Full of Zen
Full of Zen Day 1,996, 13:21

та ви вже визначтесь , боти чи біомаса. найсмішніше що справжні українці б'ють більше, ніж ви крикуни. ваша доля кричати, на більше ви не здатні. продовжуйте в тому ж дусі. хоч буде з кого посміятись.

AIecto
AIecto Day 1,996, 01:23

Цікаві новини. Дякую.

Jagudrul
Jagudrul Day 1,996, 01:36

о7

Apostol_87
Apostol_87 Day 1,996, 02:04

V

Olexandr82
Olexandr82 Day 1,996, 02:19

v

Cruk Shino
Cruk Shino Day 1,996, 02:31

v

Maxymillian97
Maxymillian97 Day 1,996, 03:13

v

hfskin
hfskin Day 1,996, 04:22

чудовий огляд, так тримати

BorexTarex
BorexTarex Day 1,996, 15:42

Увага!!!!!!!Ріхарди Зорге повідомляють що в угрів видано усний наказ (передають приватною перепискою перевіреним бійцям) - Максимально витягнути з українців припаси, підтримувати повстання (вкладкою 1000грн мається на увазі). вони уважно слідкують за боями в повстаннях на Україні вирішили погратися в котика й мишки, в найближчому майбутньому побачимо повстання де українська сторона буде програвати з найменшою можливою кількістю балів, що зрозуміло буде підштовхувати вкидати в наступні більше сил. НЕ ТРАТЬТЕ ку7 танки та базуки.

Anna Kotana
Anna Kotana Day 1,997, 09:48

V

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.