[ĀM] Pasaules jaunumu apskats

Day 2,691, 13:59 Published in Latvia Latvia by Arlietu ministrija


Sveiki, eLatvieši!

Pienācis laiks solītajam pasaules apskatam. Notikumi ir diezgan pamainījuši veidu – ja agrāk varēja daudz rakstīt par milzīgām operācijām ar daudz episkām kaujām, tad pašlaik ziņu saturu vairāk veido ko kāds diktators ir izdarījis un kurš ko ir pārņēmis, nozīmīgu kauju praktiski nav, jo ir tikai diktatoru kari.



Krievija

Kā jau iepriekšējā rakstā minēju, Krievijā bija ļoti amizants notikums ar diktatoru, kurš pameta MU dodoties karot revolūcijā Francijā, tādējādi pie varas nāca trollis, kurš sāka dažādus balsojumus – tirdzniecības embargo ASV, Pacifica pamešanu utt. Par laimi situācija tika atrisināta laicīgi, un DimkaVelikyi tika iecelts atpakaļ par Krievijas diktatoru un atcēla visus šos balsojumus.



Spānija

Spāniju bija pārņēmis Peru spēlētājs Hitman79, kurš ilgi nevilcinājās un ieviesa tur maksimāli augstas nodokļu likmes. Neilgi pirms šīs nodokļu celšanas viņš arī noslēdza NAP ar Serbiju, kurš paredz ka Spānija dabūs 50% no saviem nodokļiem. Tomēr spāņi spēja reaģēt un sagrupējās lai gāztu Hitman79 no diktatora krēsla, kaut gan šāda procedūra maksāja ļoti, ļoti dārgi.



Austrālija


Ļoti dīvainā situācijā ir nonākusi Austrālija. Pirms pāris mēnešiem austrāļi lūdza Peru viņus nonest no kartes lai neļautu Bulgārijai viņus okupēt, ko izdarot viņi atbrīvoja dažus reģionus lai austrāļi tiktu pie kongresa. Pēc kāda laika Platons ieviesa diktatūras moduli spēlē, un pēc ļoti neilga laika spāņu spēlētājs XenthuS ar MTO pārņēma varu Austrālijā. Tālāk sākās ļoti dīvainas lietas. Pēc visas naudas izzagšanas no austrāļu kases viņš sāka piedāvāt sadarbību, ka principā viņš un viņa MU strādās austrāļu interesēs. Dīvainā kārtā austrāļos pamodās Stokholmas sindroms, un kaut kādu sadarbības modeli viņi tur ir izdomājuši.



Grieķija

Pēc diktatūras moduļa ieviešanas diktatūra Grieķijā bija tikai laika jautājums, ņemot vērā viņu TOP militāro vienību nevēlēšanos sadarboties ar Asteria valstīm. Un tā arī notika, pāris dienas pēc šī moduļa ieviešanas Grieķijā notika apvērsums, un pie varas nāca grieķu tanki. Neilgi pēc tam viņi pameta Asteria, noslēdza MPP ar Turciju un Horvātiju, kā arī cenšas ļoti cieši sadarboties ar Čīli. Ir tikai viens bet – Čīles labākie draugi ir Maķedonija, kuri ir grieķu lielākie ienaidnieki. Būs interesanti redzēt kā šī situācija atrisināsies, jo Čīlei tagad būs jāizvēlas starp Grieķiju un Maķedoniju.



Turcija

Dīvainu pārsteigumu saviem sabiedrotajiem sagādāja Turcija, kura veica MTO mēģinājumu Meksikā. Lai gan pats mēģinājums izgāzās, tomēr attiecības starp abām valstīm šis notikums diezgan dramatiski pasliktināja. Arī pašā Turcijā notika cīņas pa varu. Valsts iekšēju konfliktu rezultātā diktatoru karā zaudēja vairāk kā 4 milonus cc un neiedomājami daudz damage. Bet ar iekšējiem konfliktiem turkiem viss nebeidzās... Serbija pieteice NE turkiem, kam sekoja Slovēnija.. Polija... Dienvidāfrikas Republika. Sākumā kaujas bija episkas – grieķu teroristi veica MILZĪGU damage apjomu turku labā(atsevišķi spēlētāji pat virs 10 miljardiem). Tomēr turki spēja atvairīt DA uzbrukumu, lai gan tas maksāja ļoti dārgi. Arī slovēņiem tik labi negāja – viņi, lai gan „nolaidās” Turcijā ar AS, bet ātri vien tika izdzīti no turku zemēm. Tomēr šobrīd Turcijā ir Polaija un Serbija, un šis tandēms var teikt ka garantē turkiem milzīgas problēmas, jo šīs abas TOP3 valstis lielā mērā ir neapturamas brīžos, kad viņu spēlētāji velta sevi kampaņām.



Horvātija

Ļoti lielu vilšanos šajā episkajā turku kampaņā sagādāja Horvātija. Viņiem bija iespējas pieteikt NE Serbijai, Slovēnijai utt., bet viņi tā vietā pieteica AS DA Republikai. Šis solis bija vairāk kā PR-move, jo reāli turkiem nepalīdzēja. Jāatzīst, ka horvātiem šomēnes bija ļoti daudz izgāšanās, to starpā Trade Embargo pieteikšana ASV, kura, protams, izgāzās.



Dienvidāfrikas Republika

Pēc neveiksmīgā mēģinājuma nolaisties Turcijā, Lazokratiem radās citas problēmas. Tukru MU ar nosaukumu MAD veica veiksmīgu diktatūras ieviešanu DA Republikā. Uzreiz pēc diktatūras ieviešanas tika pacelti nodokļi un pieteikts karš Argentīnai(lai atceltu visus MPP). Lai gan nodokļi šajā brīdī DAR ir augsti, tomēr Lazokrātu ietekme tur nezudīs, jo viņi nav ražotāji, bet gan kareivji, un tie kuri kaut ko ražo, nav ar DAR pilsonību. Jebkurā gadījumā šī būs interesanta situācija.



Tas arī šai reizei viss 🙂