Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

eLatvijas Ārlietu ministrijas oficiālais laikraksts / The official newspaper of the Ministry of Foreign Affairs of eLatvia

[ĀM] Pacifica & intervija ar ASV Wild Owl

15 3 days ago Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, eLatvieši!Esam oficiāli uzņemti aliansē Pacifica ar pārliecinoš … read more »

[ĀM] Pasaules jaunumu apskats

9 Day 2,430, 08:58 Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, eLatvieši!

Notikumiem bagātas solās būt turpmākās dienas epasaulē. Vācijas, Dānijas, Polijas sadarbība centrālajā Eiropā turpinās, Vācija ar Dāniju atjaunos savas teritorijas pēc Serbijas … read more »

[ĀM] Pasaules jaunumu apskats

12 Day 2,420, 09:36 Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, eLatvieši!

Kādu labu laiciņu nav publicēts nekas par notikumiem ar Latvijas robežām, un notikumi ir bijuši daudz un dažādi – kari, AirStrike, alianses, likumprojekti, saspringtas vēlēš … read more »

[ĀM] Pasaules jaunumu apskats

6 Day 2,399, 06:06 Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, eLatvieši!

Ir pagājis kāds laiks kopš pēdējās reizes kad pastāstīju Jums par notikumiem pasaulē. Un lai gan pa lielam šis laiks ir pagājis diezgan klusu, bet tomēr ir daži notikumi par … read more »

[ĀM] Interview with CP of Georgia - Rosmedian [LV/ENG]

11 Day 2,395, 04:13 Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, eLatvieši!

Jau iepriekš Jums stāstīju par problēmām ar kurām saskārušās jaunās valsts, bet ir arī viens veiksmes stāsts – Gruzija. Gruzija ir vienīgā no jaunajām valstīm, kura nav saskārusies … read more »