Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

eLatvijas Ārlietu ministrijas oficiālais laikraksts / The official newspaper of the Ministry of Foreign Affairs of eLatvia

[ĀM] Pasaules jaunumu apskats

12 Day 2,581, 15:01 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, eLatvieši!

Pagājis ļoti ilgs laiks kopš pēdējā Pasaules jaunu apskata, un pa šo laiku ir notikuši daudzi ļoti lieli notikumi, kā arī svarīgas izmaiņas ePasaulē.

[img]http://imgur.com/[/img] … read more »

[ĀM] Pasaules jaunumu apskats

15 Day 2,539, 10:18 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, eLatvieši!

Ir pienācis laiks Jums pastāstīt par jaunākajiem notikumiem Jaunajā Pasaulē. Šoreiz notikumi ir diezgan daudz – atkal pamainījušies alianšu sastāvi, milzīgas kaujas, ir jauns … read more »

[ĀM] Pasaules jaunumu apskats

11 Day 2,525, 11:31 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, eLatvieši!

Jaunumi, jaunumi, jaunumi. Pēc ilgāka klusume perioda Jaunajā Pasaulē ir parādījusies aktivitāte – pamainījušies alianšu sastāvi, interesanti MPP, episkas kaujas utt. Izskatās, … read more »

[ĀM] Pasaules jaunumu apskats

10 Day 2,477, 06:11 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, eLatvieši!

Ir pagājis kāds laiciņš kopš pēdējā Pasaules jaunumu apskata, un lai gan par šo laiku nav bijuši pārāk daudz notikumu dēļ ļoti mazā kauju skaita, tomēr ir dažas lietas par kurā … read more »

[ĀM] Pasaules jaunumu apskats

30 Day 2,460, 09:12 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, eLatvieši!

Kādu laiciņu neesmu Jums pastāstījis, kas notiek aiz Latvijas robežām, un lai gan uz turnīra laiku varēja likties, ka ir sākušies neskaitāmi daudz kari, tomēr patiesībā … read more »