Ambient on/off

Join the new world

 

[KAM/Mod] Kariniai Nurodymai Piliečiams [Day 2197 17:00]

Day 2,197, 06:59 Published in Lithuania Lithuania by KAM Logistika #11

Spauskite "Vote" už straipsnį, kad daugiau piliečių galėtų jį pamatyti.Lietuvoje pasiekiami mūšiai:
Priority 1: Fight for Lithuania in Western Finland
Lietuvos ir Suomijos mūšis, kovojame:

Bandome išlaikyti regioną.
Priority 2: Fight for Lithuania in Oulu
Lietuvos ir Suomijos mūšis, kovojame:

Bandome ištrinti Suomius.
Priority 3: Fight for Spain in Algarve
Ispanijos ir Portugalijos mūšis, kovojame:

Padedame sąjungininkams trinti kaimynus.
DĖMESIO! Prieš kovodami BŪTINAI įsitikinkite kad esate Lietuvoje arba šalyje, turinčioje MPP su Lietuva, priešingu atveju rizikuojate kautis prieš Lietuvą ar jos sąjungininkus.

Rekomendacijos kovotojams:

1. Jokiu būdu nekariaukite prieš nurodymus, nebent gavote nurodymą iš Prezidento (ZygaLTU) arba Krašto apsaugos ministro ir galėsite tai patvitinti nurodymo nuotrauka („screenshot“)

2. Prižiūrėkite sieną. Nekovokite, jeigu mūsų remiamos pusės persvara yra didesnė nei 52%. Antraip Jūs tiesiog švaistote savo smogiamąją jėgą. Geriau išnaudokite savo galią, kad ir kokia ji negalinga būtų, pačiu reikalingiausiu metu.

3. Įstokite į karinį būrį (minitary unit [MU]). Čia Jūs galėsite kovoti pagal karinius nurodymus, nes dauguma MU vadai seka KAM nurodymus ir keičia savo dienos nurodymus (Day order [DO]) pagal valstybės karinius prioritetus. Taip pat kariniuose būriuose gausite kompensacijas tankais už padarytą žalą.

4. Ne visada kovojimas už Lietuvą yra patriotizmo požymis. Jeigu mes nuomojame regioną kaimynams, arba puolame ir turime pralaimėti pagal susitarimą, kovodami už savo šalį Jūs tik pakenkiate tarptautiniams susitarimams ir karo planams.

5. Sekite mobilizacijos naujienas. Per ypač svarbius puolimus bei gynybos organizavimus, Lietuvos kariuomenė (LK) dalina tankus, siekiant padidinti kovojančių daromos žalos kiekį mūšyje. Pasinaudokite progą ir sukalkite už Lietuvą iš valstybinių dotacijų.Dabartinė eLietuvos Vyriausybė:

Prezidentas (CP):ZygaLTU

Užsienio reikalų ministras (URM, MoFA): iPSiArt

Krašto apsaugos ministras (KAM/MoD): Adolf.H

Lietuvos kariuomenės vadas (LK/Army Commander): ZygaLTUĮstatymai:

eLietuvos Konstitucija

Galiojančių eLietuvoje įstatymų sąrašą rasite šiame straipsnyje.

Naujasis Lietuvos kariuomenės (LK) statutasPatarimai naujokams:

1. Naujokų ministerijos straipsnis "apie viską" arba Su paveiksliukais

2. Kaip kariauti?

3. Apie politiką

4. Kaip bendrauti

5.Žaidimo santrupos ir žargonas

6. Kaip sukurti laikraštį ir parašyti straipsnįIšsirink karinį būrį sau:Lietuvos Karo Akademija.LKA (Lietuvos Karo Akademija) - karinis būrys (MU) naujokams. Čia gausite paramą tankais (iki 18 Q7 tankų į dieną), paskolas treniruočių salių kėlimui. Mentoriai, vadai ir būrio draugai padės perprasti eRepublik mechaniką, padės pradedant karjerą kare, versle, politikoje ar žurnalistikoje. Kariauti ir dirbti būrio įmonėje už minimumą neprivaloma. Daugiau informacijos - lka.lariox.lt Registruotis


TU Kadetai.TU kadetai - Naujas 1-2 DIV karinis būrys, bendradarbiaujantis su kariniu būriu The Unit. Skatiname nekariauti, kelti treniruočių aikšteles. Daviniai prasideda nuo 12 Q7 ginklų, teikiame paskolas kelti treniruočių aikšteles. Visi nariai turi personalizuotus avatarus.Registracija.Lietuvos Naujokų Akademija (LNA).Taigi, pradėta nauja programa su tikslu surinkti visus išsiblaškiusius po skirtingus MU naujokus i vieną Lietuvos Naujokų Akademija. Ir taip padidinti jų išgyvenimo galimybes šiame žaidime. Kviečiami visi kurie nebuvo priimti dėl praeities klaidų į LKA ar kurie turi kitokius nusistatymus. Šiame MU nebus žiūrima į praeitį ar politines pažiūras. Jame bus stengiamasi padėti naujokams ir ypač tada, kai jie norės pakariauti už Lietuvą svarbiuose mūšiuose.
Tad šis naujas MU 1-2 divizijoms nariams naujai prisijungusiems ar atgimusiems po kurio laiko šiuo metu yra atviras visiems norintiems.

Registracija norint tapti tikruoju nariu:LS MU Akademija.Priimami iš esmės tik į 2 diviziją turint ne mažiau 5000 jėgos, reikia dirbti būrio įmonėje. Duodami savaitiniai daviniai. Duodamos paskolos treniruokliams pagerinti bei kontraktams.
Registracija.

Pagarbiai

Krašto apsaugos ministerijos komanda
 

Comments

malfame
malfame Day 2,197, 07:03

o7

Kasparitas
Kasparitas Day 2,197, 07:26

Voted, o7

ZIGMANTAS SIERAKAUSKAS
ZIGMANTAS SIERAKAUSKAS Day 2,197, 07:26

o7

lydmox
lydmox Day 2,197, 08:55

o7

ZygaLTU
ZygaLTU Day 2,197, 16:45

o7

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.