Ambient on/off

Join the new world

 

[KAM/Mod] Kariniai Nurodymai Piliečiams [Day 2137 19:30]

Day 2,137, 09:32 Published in Lithuania Lithuania by KAM Logistika #11

Spauskite "Vote" už straipsnį, kad daugiau piliečių galėtų jį pamatyti.Lietuvoje pasiekiami mūšiai:
Priority 1: Fight for Slovenia in Marche
Slovėnijos ir Kroatijos mūšis, kovojame:
Priority 2: Fight for Poland in Kentucky
Lenkijos ir JAV mūšis, kovojame:
DĖMESIO! Prieš kovodami BŪTINAI įsitikinkite kad esate Lietuvoje arba šalyje, turinčioje MPP su Lietuva, priešingu atveju rizikuojate kautis prieš Lietuvą ar jos sąjungininkus.

Rekomendacijos kovotojams:

1. Jokiu būdu nekariaukite prieš nurodymus, nebent gavote nurodymą iš Prezidento (ZygaLTU) arba Krašto apsaugos ministro ir galėsite tai patvitinti nurodymo nuotrauka („screenshot“)

2. Prižiūrėkite sieną. Nekovokite, jeigu mūsų remiamos pusės persvara yra didesnė nei 52%. Antraip Jūs tiesiog švaistote savo smogiamąją jėgą. Geriau išnaudokite savo galią, kad ir kokia ji negalinga būtų, pačiu reikalingiausiu metu.

3. Įstokite į karinį būrį (minitary unit [MU]). Čia Jūs galėsite kovoti pagal karinius nurodymus, nes dauguma MU vadai seka KAM nurodymus ir keičia savo dienos nurodymus (Day order [DO]) pagal valstybės karinius prioritetus. Taip pat kariniuose būriuose gausite kompensacijas tankais už padarytą žalą.

4. Ne visada kovojimas už Lietuvą yra patriotizmo požymis. Jeigu mes nuomojame regioną kaimynams, arba puolame ir turime pralaimėti pagal susitarimą, kovodami už savo šalį Jūs tik pakenkiate tarptautiniams susitarimams ir karo planams.

5. Sekite mobilizacijos naujienas. Per ypač svarbius puolimus bei gynybos organizavimus, Lietuvos kariuomenė (LK) dalina tankus, siekiant padidinti kovojančių daromos žalos kiekį mūšyje. Pasinaudokite progą ir sukalkite už Lietuvą iš valstybinių dotacijų.Dabartinė eLietuvos Vyriausybė:

Prezidentas (CP):ZygaLTU

Užsienio reikalų ministras (URM, MoFA): Lariox

Krašto apsaugos ministras (KAM/MoD): martuxx

Lietuvos kariuomenės vadas (LK/Army Commander): martuxxĮstatymai:

eLietuvos Konstitucija

Galiojančių eLietuvoje įstatymų sąrašą rasite šiame straipsnyje.

Naujasis Lietuvos kariuomenės (LK) statutasPatarimai naujokams:

1. Naujokų ministerijos straipsnis "apie viską" arba Su paveiksliukais

2. Kaip kariauti?

3. Apie politiką

4. Kaip bendrauti

5.Žaidimo santrupos ir žargonas

6. Kaip sukurti laikraštį ir parašyti straipsnįIšsirink karinį būrį sau:Lietuvos Karo Akademija.LKA (Lietuvos Karo Akademija) - karinis būrys (MU) naujokams. Čia gausite paramą tankais (iki 18 Q7 tankų į dieną), paskolas treniruočių salių kėlimui. Mentoriai, vadai ir būrio draugai padės perprasti eRepublik mechaniką, padės pradedant karjerą kare, versle, politikoje ar žurnalistikoje. Kariauti ir dirbti būrio įmonėje už minimumą neprivaloma. Daugiau informacijos - lka.lariox.lt Registruotis


Pagarbiai

Krašto apsaugos ministerijos komanda
 

Comments

ZygaLTU
ZygaLTU Day 2,137, 11:06

o7

Samdinys
Samdinys Day 2,138, 00:16

o7

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.