Ambient on/off

Join the new world

 

[Anarchy] 500 днів Анархістам

Day 1,825, 02:34 Published in Ukraine Ukraine by Anarchist UA

Фото з НТУУ"КПІ".

Всім привіт. Всіх вітаю зі святом. Анархістам 500 днів. Хоча в партії я напевно 499 днів) Вступив я туди на наступний день і був 13. А пізніше ще й армія створилася. Але було нас тоді 40-50. Далі я став ПП( був ним 5 разів). Були фейли(типу з НПУ), було добре(конгрес, збільшення кількості). Коли я пішов анархісти були в топ5 і було 130 людей.
Зараз анархізм процвітає в еУкраїні. У нас є своя академія для новачків, своя армія, яка постійно в топ5, партія яка вже в топ3 з 239 людьми. Я думаю це досягнення.
Проте історію я напишу пізніше, зараз можете почитати, що про нас думають, згадують еУкраїнці.

Слово самим анархістам:
Zatey - теперішній ПП УА.
Згадую інколи, як перший раз потрапив до Анархістів.Спочатку вступив партію ,а потім вже приєднався до АА - спочатку під керівництвом Linok, а потім перевели до академії, якою тоді керував savvelin, а далі вже сам очолив академії.
Особливо яскраво пам'ятаю час відбудови академії, коли керівник пропав і молоддю ніхто н займався.Розвивати щось майже з нуля реально важко, сподіваюсь хто буде після мене будуть розуміти це і берегти.
Щодо партії...Партія активно розвивається, не зважаючи на зовнішньополітичну ситуацію в еУкраїні та вийшла в топ-3 партій еУкраїни.Хоча спостерігаючи за тим, як заТОшили МПУ розумієш, що навіть такі дрібниці як ПП вирішують боти та бездарні керівники ботів, які натискають кнопки, тим самим позбавляючи фану реальних гравців ерепки.Прикро..

Ivan Sirko - почесний анархіст еУкраїни, двічі засновник партії.
Основание партии - http://www.erepublik.com/en/article/ukrainian-anarchists--1816381/1/20
Основание армии - http://www.erepublik.com/en/article/-1-1835806/1/20
Ну а про людей и партию я думаю только хорошее )) Вначале нас было мало, человек 25, потом численность партии увеличилась но всё равно мы очень долгое время были вне ТОП5. Но, как я и предполагал, настоящая идейная партия анархистов рано или поздно прийдёт к успеху, сейчас мы в ТОП3 и я думаю что совершенно реально занять первое место (если бы не боты, возможно мы бы уже там были)

Stepan Aksenov - командир АА, почесний анархіст еУкраїни, неоднократний ПП УА.
Анархия - это суть вечного стремления человека к свободе.
Партия анархистов собрала людей для которых свобода действий и мнений личности выше всего остального. Я уверенно могу сказать, что в отличии от других партий, в анархистской партии люди меньше страдают идиотизмом(ботоводством.Наша партия была затошена ботоводами, но возродилась и стала ещё сильнее, причем большинство членов партии вышло из затошенной и вступила во вновь организованную Сирко.
Надеюсь при новом молодом руководстве наша партия станет лидером в еУкраине и наконец приведет страну из постоянного выпила и руины к процветанию!

Sercom - бувший командир АА, почесний анархіст еУкраїни, неоднократний ПП УА.
Коли я приєднався до спільноти eRepublik в нашій країні не було анархістів, а мені інші політичні рухи не дуже подобалися. У цей період я набирався досвіду в Ува - це військовий підрозділ був найкращим для новачків. Тут не було нав'язування політичної ідеології, в той період всі державні армійські підрозділи (Ува, РА і Гвардія) не були політизовані. Одночасно з отриманням військового досвіду, я відвідував різні партії в пошуках однодумців. Грошей на свою партію звичайно не вистачало.
Одного разу я побачив новостворену партію українських анархістів. Створив її Іван Сірко. Відразу ж я додався в партійний скайп. Спочатку у нас було дуже нудно, людей було малувато. Дискусії були короткими. Але в цей період в Білорусі діяла анархічна партія, в якій життя просто "кипіло". Я мріяв про ті часи, коли у нас буде така ж активність.
Згодом до нас стали долучатися нові гравці, до нас прийшли колишні комуністи і буддисти. Життя партії активізувалось. За весь час мого перебування в партії, я очолював і саму партію, і армію анархістів, видавав газету і як міг підтримував анархістів і ідеї анархізму.
На початковому етапі часто можна було почути таку фразу "Всім пох на анархістів", до речі це улюблена фраза Ксенончіка. Але тепер я з впевненістю можу сказати: "Ми сила з якою рахуються і будуть вважатися в майбутньому!".

Gut.Viva - найпрокаченіший анархіст еУкраїни
Якщо чесно, я в анархістах, тому що не стало партії яка мені найближче до душі.
Buddha Party яку заснував свого часу Сірко, і в яку він мене за *гречку* і заманив 🙂
Про ту партію краще розкаже Мішелька (якщо захоче)
http://www.erepublik.com/de/article/blackbird-fly-44-some-about-party-elections-buddha-and-iu--1305109/1/20
http://www.erepublik.com/hu/article/bf-buddha-wake-up--1408702/1/20
або Сірко
потім було злиття Будди та АКПУ в Jazz Party
потім випиляли Україну, а з нею всі партії зникли
потім...
коротше поточна партія- найближча по духу до буддистів
і в ній ті самі люди
а в партійному житті я мало часті приймаю (майже не приймаю)
**медитую** )))

MarconiUA - командир Guards
Провівши вже цілих два дні в партії я можу з впевненістю сказати: "Сірко всетаки наркоман!"

Слово іншим громадянам:
Imamradyk - президент еУкраїни
Коли анархісти в ерепі забули згадати про день народження Батька Махна, я ще раз впевнився, що для них ідеї анархізма - просто мода. Та й самого Махна ніяк не можна вважати борцем за РЖ вільну Україну. Але всі мають мати право знаходитися в тій партії, в якій захочуть... Отож і псевдоанархісти мають право на свій фан і задоволення в грі. Партія ніколи не має кадрів для урядів, максимум мінкульт, який розігрує призи за вгадування футбольних матчів. Так що бажаю ростити менеджерів, а не горлохватів.)

Strate777
Честно говоря ничего не знал о Партии Анархистов до тех пор, пока Сирко не начал форсированно толкать в массы её и анархистские взгляды вообще.
Могу сказать что партия объединяет достаточно много адекватных игроков еУкраины, а потому оставляет о себе хорошее впечатление. Да и продвигаемые принципы анархизма тоже довольно привлекательны.
Рекомендую в полном составе вступить в нее илите наших пацриотических сил, потому как во время их президентских и министерских сроков на "власть" внимания никто не обращает, что по сути и есть анархией 🙂

Oleksa Dovbush - ТОшер партії Анархістів, бувший анархіст.
Помню как Сирко создал свою партию, как третью силу, нас было человек 30-40, из них активных человека 5-7 , и каждый месяц Сирко выставлял свою кандидатуру на выборы преза, но каждый месяц проигрывал. Однако стоит обратить внимание что с каждым месяцем все больше людей за нас голосовало, хотя они и не вступали в нашу партию. Но потом сирко ушел из игры в туклик, надоело ему, хотя следующие выборы мог выиграть. И мы стали без сирка плыть по течению, активное участие тогда принимал я , серком, зиги еще был, возглавил партию анархов на долгое время Ярослав. Мы старались как могли, но партия была почти мертвая, хотя постепенно все больше людей к нам присоеденялись. Потом был договор с НПУ , который мы не выполнили, они хотели чтобы мы поддержали их кандидата в презы, но мы отказались в последний момент. И ярослава забанили. Лидером стал мумед, конченный му**к, страдающий синдромом наполеона. Ну вообщем партия развивалась, мы пошли на свои первые выборы в конгресс, которые кстати успешно выиграли, я стал депутатом от анархов, но меня мумед выгнал из партии,просто я типа метил на его место и был не согласен с его позицией , он был за армейцев, я за емесню. Вот http://www.erepublik.com/en/article/-1-1975074/1/20
почитай как я спасал партию. А потом я от злости затошил анархов и пытался оживить партию http://www.erepublik.com/en/article/anarchy-in-ukraine--2036024/1/20 , но тут вернулся сирко и создал новую партию анархов.

Голос з тукліку:
Tarasiy - почесний громадянин еУкраїни
http://www.youtube.com/watch?v=M50PPOkq6sM&feature=related
сірко, до річниці партії 😉
ти папрєжнєму камандір анархістав, тільки влився в нашу армію (chuckle)
Анархісти за моєї памяті завжди були невдахи. У них був шанс, але вони ослухались батька нації, Сірко програв мені президенські вибори, партія кинулась від ганьби в релігію і виросла православна церква.
Анархісти прославились також своєю армією, яку ніхто не бачив, але це не є доказом, що її нема. До мого вознесіння Сірко перейшов служити до Гвардії чим надихнув партію до перемін і зараз вони мабуть знову матимуть шанс)

Greyn UA - почесний громадянин еУкраїни.
Анархісти в е-репі, як мавпа з гранатою) ніколи не знаєш, що від них чекати)
Без Анархістів еукраїнська політика багато би втратила. Так тримати, ви вносете свою частинку фану в гру.

А тепер роздача для молоді. 500 хп для тих хто залише коментарій(до 29 левела включно).
З повагою,
почесний анархіст еУкраїни
Yaroslaw Samolyuk. 

Comments

Orest Yurga
Orest Yurga Day 1,825, 02:36

V

AlexMal
AlexMal Day 1,825, 02:39

V&S (Булок не потрібно)

Ostap Berkut
Ostap Berkut Day 1,825, 02:40

V

az110381
az110381 Day 1,825, 02:46

v8

Sercom
Sercom Day 1,825, 02:46

Мабуть так все і було!

Oleksandr.Yakovishin
Oleksandr.Yakovishin Day 1,825, 02:56

Агов,я молодь

Valeviko
Valeviko Day 1,825, 02:58

v

tyma1
tyma1 Day 1,825, 02:59

v

carpet15
carpet15 Day 1,825, 03:00

Congraz!
булок не тре

Doctor House 1
Doctor House 1 Day 1,825, 03:05

v

tymam
tymam Day 1,825, 03:09

v

Benksy
Benksy Day 1,825, 03:10

Vote

FireU
FireU Day 1,825, 03:18

v

BuKoV1NeC
BuKoV1NeC Day 1,825, 03:19

вот!

ThinAir
ThinAir Day 1,825, 03:21

воте за КПІшний напис який бачу майже щодня.
Ну і з датою вас, котани!

Anarchist UA
Anarchist UA Day 1,825, 03:22

ThinAir так само кожен день його бачу)

waldemardp
waldemardp Day 1,825, 03:22

МУЗИЧНИЙ АНАРХІЧНИЙ БРОНЕПОЇЗД!!!
http://www.erepublik.com/uk/article/-1-2159227/1/20
\o/

TomasF
TomasF Day 1,825, 03:23

V24

rammhead
rammhead Day 1,825, 03:28

v

michaelbabin
michaelbabin Day 1,825, 03:29

V+s

Zena Warrior
Zena Warrior Day 1,825, 03:31

Greyn UA - почесний громадянин еУкраїни.
Tarasiy - почесний громадянин еУкраїни
--
де розпорядчий документ про присвоєння звання можна почитати?

Zena Warrior
Zena Warrior Day 1,825, 03:32

А чому не
Imamradyk - почесний президент еУкраїни
Oleksa Dovbush - почесний ТОшер партії Анархістів

Oshparin
Oshparin Day 1,825, 03:34

voted

Sanyok89
Sanyok89 Day 1,825, 03:37

v

Anarchist UA
Anarchist UA Day 1,825, 03:40

Zena Warrior
я думаю вони гідні цього звання)

Dop1nG UA
Dop1nG UA Day 1,825, 03:41

voted!

Ivan Sirko
Ivan Sirko Day 1,825, 03:41

\0/

Gut.ViVa
Gut.ViVa Day 1,825, 03:55

Експа= рівень задротства (ще здорово впливає кількість підприємств)
Сила = прокачка. а тут якраз Санкю та й Санчопунчо лідери )))

o/ o/ o/

0leksa Dovbush
0leksa Dovbush Day 1,825, 04:10

Во как меня опустили , одного из основателей и идейных вдозновителей партии анархистов обозвали ТОшером = )
Кстате хочу чтобы в следующей статье Сирко был не *двічі засновник партії.* а *тричі засновник партії*

Batyar
Batyar Day 1,825, 04:25

Анархісти в е-репі, як мавпа з гранатою х2

olvia
olvia Day 1,825, 04:27

V

Strongholder
Strongholder Day 1,825, 04:29

Batyar
нічого іншого від NG не очікував почути)
V

xMaestro
xMaestro Day 1,825, 04:32

v

Ron945
Ron945 Day 1,825, 04:52

v

shevazt
shevazt Day 1,825, 04:57

v

Max Paine91
Max Paine91 Day 1,825, 05:11

v

Myroslaw
Myroslaw Day 1,825, 05:20

v

Artem18ua
Artem18ua Day 1,825, 05:33

Еды,еды,еды!

vovmir88
vovmir88 Day 1,825, 05:48

v43

MoonSqrl
MoonSqrl Day 1,825, 06:09

V47

Gravio
Gravio Day 1,825, 06:25

V

Pazelya
Pazelya Day 1,825, 06:25

V&S

Dragons 1
Dragons 1 Day 1,825, 06:29

V

Mikita Charakternik
Mikita Charakternik Day 1,825, 07:16

V

Zatey
Zatey Day 1,825, 07:40

роздав їжу тим, хто писав вище....

Kompgenius
Kompgenius Day 1,825, 07:55

V

Profeta ERIC
Profeta ERIC Day 1,825, 08:13

v53

Gosha84
Gosha84 Day 1,825, 09:50

v

fredyKcruger
fredyKcruger Day 1,825, 10:02

V56 З датою!

Oleksandr Solomon
Oleksandr Solomon Day 1,825, 11:00

V

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.