Комітет | Проєкт | Оновлено

Day 4,254, 07:35 Published in Ukraine Ukraine by Pavlik7ua


Пан президент запропонував створити комітет для вирішення урядової кризи. Оскільки механіка eRepublik не передбачає технічних можливостей створення такого комітету, єдиний спосіб його існування – це суспільний договір, виконання якого базуватиметься на добрій волі партій, які його укладуть. Для того, щоб підтвердити відповідальність партій-учасників, серйозність їх намірів та запобігти перетворенню комітета на платформу, яка не матиме впливу, повинні бути зафіксовані цілі, виконання яких означатиме, що комітет функціонує і партії-учасники не мають підстав припинити роботу в ньому.

Які це мають бути цілі?

1. Люстрація посадовців, причетних до утворення кризи.

Наразі ми маємо результати опитування пана Stormy Seabird'а за травень 2018, де говориться тільки 2,5 % підтримали КОД і результати державного опитування (станом на час написання статті), де 20,4 % підтримали КОД і 35,5 % підтримали Астерію. Ми бачимо, що проКОДівський напрямок ніколи не підтримувався більшістю громадян еУкраїни. Посадовці, які його насаджували всупереч волі еУкраїни та еУкраїнського народу, неодмінно повинні бути люстрованими. В демократичній країні жоден уряд не може діяти супроти ідей більшості населення.

2. Публічне освітлення цілей прихильників напрямків руху еУкраїни.

Одна сторона говорить, що ми були з Астерією і повинні надалі залишатись з ними, як союзники, незважаючи ні на що; інша сторона стверджує, що цінності на хліб не намажеш, Астерія програла війну і ми повинні зрадити союзників і бігти до переможців. Але поки ці позиції публікуються в окремих шаутах та коментарях, через що можуть бути пропущені багатьма громадянами. Прихильники обох напрямків руху еУкраїни повинні опублікувати маніфести, де буде чітко зафіксована та аргументована їх позиція.

3. Аналіз користі підтримки альянсів для держави.

Далеко не всі громадяни розбираються в економіці та міжнародних стосунках, тому їх потрібно забезпечити достовірною інформацією. Це складна робота, яка потребує участі ряду міністерств – члени комітету повинні проаналізувати економічні, дипломатичні та соціальні переваги та недоліки підтримки еУкраїною проАстерівського та проКОДівського напрямків і опублікувати їх у зведеному інформаційному файлі.

4. Консультації з міжнародними партнерами.

Сама еУкраїна, на жаль, не є дуже впливовим суб'єктом міжнародної політики, незалежно від того, що ми тут вирішимо. Члени комітету повинні провести консультації з представниками обох альянсів, на яких отримати пропозиції щодо співпраці еУкраїни з альянсом та чіткий план дій, щодо їх впровадження.

5. Інформування населення.

Після виконання попередніх пунктів повинні бути створені робочі групи для інформування населення та пояснення позиції еУкраїни, заохочення тих, хто підтримає цю позицію та санкцій щодо опонентів.

Щиро вітаю ініціативу пана президента щодо введення пана Axi0r.'а в уряд. Сподіваюсь, що робота продовжуватиметься й далі. Запрошую всіх до обговорення та вдосконалення ідеї пана президента щодо комітету. Тільки спільною працею, а не написанням абревіатур, ми зміцнимо еУкраїну.

Оновлення

В коментарях президент відмовився від своєї ініціативи об'єднання країни і підтвердив плани щодо політики багатовекторності, тому потреба в комітеті відпадає.

Дякую From Green Sky, Aulinde, Kaizer., Stormy Seabird і MortuusSpongia за підтримку або доповнення.

Дякую Mike Dreams, Doctor Faust і BondXXL за витрачений час на діалоги. Шкода, що ви перекрутили більшість моїх слів в свою користь і відмовились читати те, що я говорю.

Дякую всім іншим за коментарі, воти та ендорси.