Підсумки опитування. Травень 2018.

Day 3,821, 11:26 Published in Ukraine Ukraine by Stormy Seabird
Всеодно влада у нас з душею раба і їй вигідно плазувати перед сербами і румунами... тому це опитування просто фарс, бо проводить його людина, яку можна назвати підрахуйка
(с) Пацієнт напівлегальних залишків Психіатричної лікарні ім. Сірка


Доброго усім вечора.
Трохи затрималися результати, розраховував на вільні пару годин вчора, але ледь доробив їх сьогодні до вечора.

В опитуванні прийнято 40 відповідей, на 10 більше, ніж у січні. 2 відповіді виявилися чистим трололо, ще 2 були відкинуті в процесі фільтру, "бо, - цитую, - так хочу". Хотіть далі, але відповіді, де треба, можна було б написати конкретно.

Що стосується партійного складу, вийшло не зовсім однорідно, бо одна з партій постаралася на 27,5% загальної кількості відповідей, саме так, мабуть, виглядає робота порчуханів ПП.

Щодо конгресу, то ситуація з активністю виглядає таким чином:
• УКП - 8/9 (6 УКП + 2 РПУ)
• НФ - 6/13 (5 НФ + 1 14Д)
• БЮ - 5/9
• УА - 1/5
• НГ - 1/4 (0 НГ + 1 БЮ)

Стосовно результатів, хочу сказати, крига скресла. Маємо декілька позитивних, як на мене, зрушень у питанні союзників і ворогів, але РЖ-фактор все ще помітно вставляє палиці в колеса, а тому в перспективі може бути досить важко зробити крок назустріч укладання союзу самі знаєте з якою країною, яка, попри тонни ненависті та слини, в певному сенсі вже є нашим ситуаційним союзником.

Загальна картинка така, що в країні повний верх взяли повністю та частково про-Астерія погляди. Крім однієї людини, можливо ви навіть здогадаєтеся кого, але це вже проблеми стилістики її коментарів, яка, до речі, мною не редагувалася в жодній відповіді. Навіть замазувати нічого не довелось.

У нас в країні залишаються явні проблеми з інформуванням населення (бо жоден з урядів так і не зайнявся питанням випуску вісників абощо), але деякі речі все ж очевидні. Наприклад, ТВ з Латвію добра частина респондентів вважають проблемним, навіть попри епіки. Частина з радістю б замінила його на ТВ в Словаччині, але ще частина вважають, що Словаччина занадто проблемний регіон для ТВ, зокрема через Угорщину та її чеські володіння, які багато хто не полишає надію побачити під українським прапором.

Поки що досить балачок, перейдемо до результатів, але мені все ще є що додати опісля.
Ось такі от справи.
В рубриці "Кращий коментар" я міг би виділити епіграф до цієї статті, але натомість хочу виділити цей, за розмах та обґрунтування. Я думаю, бодай частково, але більшість з ним погодиться, але це вже залежить від вас:

"Союзники: так и остались основные 5 стран, наши главные союзники, с которыми мы постоянно должны поддерживать отношения, вне зависимости от происходящих событий. Также не считаю что кто-то из них является более важным чем остальные.

Враги: На данный момент у нас нет явного врага или оппонента, разве что пока еще непрямой конфликт с венграми. Поэтому на данный момент они, можно сказать, на 1 месте. Не думаю что список ""врагов"" в ближайшее время как-то изменится, так как мы проАстерия то можно считать что все страны антиАстерии в какой-то мере для нас ""враги"" (враг в кавычках, так как не считаю что данное слово правильно употреблять в общем в политике, скорее с некоторыми странами у нас могут не совпадать интересы, скажем противоречить нашим) От всех стран данного блока (АнтиАстерия) стоит ожидать и атаки на Украину, и хорошего дамага против нас в важной битве. Как сказали мне однажды одну очень хорошую фразу, процитирую: ""Врагами, пожалуй, можно считать тех, кто сам считает нас врагами и действует соответственно.""

Страны для улучшения отношений:
В принципе таких стран немного, так как основной список МПП у нас есть и в дополнении его кем-то существенно нет потребности.
Польша. На данный момент у нас сходятся интересы с этой страной, но конечно надо быть аккуратными, все мы знаем кто кикнул нас с Сириуса. Если бы не наши ТВ с Мексикой и Латвией, скорее всего, давно б уже было подписано МПП. Также это один из даже потенциальных членов нового Альянса.
Словения. Страна с координированной армией, которая спокойно может взять важный раунд в довольно тяжелой битве. Ценный союзник, с которым также нельзя терять связь. Хоть и их отношение к Альянсу и постоянные новые ТВ, которых наверно уже больше 10, мне не очень нравятся.
Франция. Один из возможных хороших союзников, но контакта между странами практически нет что на самом деле печально.
Литва. Если в Словении есть координированная армия, то в этой стране 5-6 хороших танков, которые могут затянуть важную битву. Ценный союзник, который всегда откликнется на призыв о помощи.
Россия. Конечно меня бы сейчас действительно побил настоящий Имам)) Но опустим это) Ситуация такова, что нам выгодно иметь хорошие отношения с соседом, так как мы на находимся фактически на одной стороне и боремся против одних и тех же стран. Да и игроки там нормальные и понимающие, которые всегда были открыты к диалогу."

Ніби все. На цю статтю пішла ледь не година і все ще сумніваюсь чи я чогось не забув. Можете час від часу переглядувати її, на випадок якщо з'являться якісь додатки в кінці статті.

Я вдячний усім, хто пройшов опитування, ну а серйозними були відповіді та результати чи ні - судіть самі. З рештою, моя справа була їх зібрати.