Hintergrund an/aus

Über meine Zeitung

Wiki öffnen

Miresevini ne kete gazete ku do te gjeni informacione te ndryshme diplomatike dhe politike.

[SK] Çështja e organizatave

34 Tag 2,019, 08:23 Veröffentlicht in Albania Albania Finanzgeschäfte FinanzgeschäftePershendetje shqiptare,
Ne artikullin ne vijim do te paraqes planet per te cilat u moren organizatat te aqperfolura si objekte qe na shkaktuan "humbje te paimagjinueshme".

[img][/img] … mehr »

[Rilindasi] I dashur president

49 Tag 2,013, 08:38 Veröffentlicht in Albania Albania Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und Analysen


Artikulli që do të ndiqni në vijim është një artikull i punuar nga Rilindasi dhe po botohet nga unë ([url=http://www.mehr »

[LVV] Programi

12 Tag 2,007, 07:23 Veröffentlicht in Albania Albania Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und Analysen


Ky eshte nje artikull i partise Levizja Vetevendosje.Pershendetje shqiptare,
Shpresoj qe ky muaj te jete … mehr »

[MoD] Konkursi i MU-ve në eBotë | maj 2013

15 Tag 2,002, 13:35 Veröffentlicht in Albania Albania Kampfaufträge KampfaufträgeKy eshte nje mesazh zyrtar i Ministrise se Mbrojtjes se eShqiperise.
Ndoshta shume prej jush i kane vene re risite me … mehr »

[Rilindasi] Gold pa masë , për eShqiptarët

76 Tag 1,999, 11:59 Veröffentlicht in Albania Albania Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und Analysen

Artikulli qe do te ndiqni ne vijim eshte nje artikull i punuar nga Rilindasi dhe po botohet nga une ne menyre qe te jete i lexueshem nga qytetaret qe kane nenshtetesi shqiptare.

mehr »