Hintergrund an/aus

Нова світова мапа

62 Tag 1,893, 13:28 Veröffentlicht in Ukraine Ukraine Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung Gesellschaftliches Zusammenspiel und UnterhaltungВітаю, шановне товариство!

Сьогодні у мене появився доступ до нової карти, і спочатку мене трішки здивувало, що всім іншим кого я питав ця функція не була відкрита, і ніякий Ко … mehr »

[MoD] Інформація для населення. Day 1,886

77 Tag 1,886, 04:28 Veröffentlicht in Ukraine Ukraine Kriegsanalyse KriegsanalyseВітаю шановне товариство!

Війна у розпалі, і нехай вас не вводять в оману наші локальні перемоги, оскільки перевага противників настільки серйозна, що отримати кінцевий результат (пове … mehr »

[MoD] Інформаці для населення. Day 1,878

77 Tag 1,878, 05:54 Veröffentlicht in Ukraine Ukraine Kriegsanalyse KriegsanalyseВітаю шановне товариство!

Хочу привітати усіх з перемогою в Буковині та поверненням ененьки на світову мапу. Проте я бачу що багато хто не зовсім зрозумів що це було. Для одних це фано … mehr »

[MoD] Вступне слово.

83 Tag 1,876, 01:53 Veröffentlicht in Ukraine Ukraine Kampfaufträge KampfaufträgeВітаю шановне панство!

Хоч в мене у цій грі справ та завдань достатньо, я з радістю відклав все та прийняв пропозицію Президента очолити Міністерство оборони. Дану посаду вважаю найсер … mehr »

Цирк згорів та клоуни не спішать розбігатися

55 Tag 1,872, 03:44 Veröffentlicht in Ukraine Ukraine Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und Analysen


Вечоріє. Цирковий обоз рушив з місця, повільно котячись в делечінь. За цей місяць для місцевого населення, вони стали стихійним лихом, залишивши по собі лиш хаос та купи бруду. З mehr »