Ambienti on/off

Ler ?

16 5 ditë më parë E Publikuar në Romania Romania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

Va multumesc pentru vot !


Cum am auzit ca a aterizat Hrusca in Romania mi-am dat seama ca a venit, din nou, Craciunul.

Pai ati mai … lexo më shumë »

Slaviti numele lui Plato !

21 6 ditë më parë E Publikuar në Romania Romania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

Va multumesc pentru vot !


Salve, branza si FP-uri fara numar.

Ooo, Mare Plato, iti multumesc ca mi-ai redat darul vocii si ti-ai … lexo më shumë »

Metamorfoza Mibului

12 Dita 2,573, 03:44 E Publikuar në Romania Romania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

Va multumesc pentru vot !


Mibu' inainte si dupa alegeri, in varianta castigatoare[img][/img] … lexo më shumë »

La multi ani, Romania !

13 Dita 2,568, 02:32 E Publikuar në Romania Romania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

Va multumesc pentru vot !De ce americanii pot sa se distreze de ziua lor … lexo më shumë »

Concursul de creatie - Premiere

7 Dita 2,568, 01:29 E Publikuar në Romania Romania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

Va multumesc pentru vot !


Salve si La Multi Ani, romani !

Suma rezultata in urma endorsarii - multumim sponsorilor - a fost de 895 … lexo më shumë »