Ambienti on/off

"ХАКОВАЊЕ", ПРИКРИВАЊЕ ЛОПОВА И ЛИЦЕМЕРСТВО

106 Dita 3,080, 10:10 E Publikuar në Serbia Serbia Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese


Србија је много пута у историји била покрадена под изговором "хаковања" налога.
Јуче смо били сведоци "хаковања" диктаторског налога Такиманија.
Украдено је 2,7 милиона
lexo më shumë »

★ SERBIA JOIN PACIFICA ★

33 Dita 3,077, 07:07 E Publikuar në Serbia Serbia Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

[img]https://www.erepublik-deutsch[/img]
lexo më shumë »

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА МоД И ДИКТАТОРА КОШТУНИЦУ

48 Dita 3,071, 08:00 E Publikuar në Serbia Serbia Urdhërat e Luftës Urdhërat e Luftës
Обавештавам Министарство одбране и Диктатора Србије да смо пре неколико дана изгубили 3 савезника: Аргентину, Брази
lexo më shumë »

[FIX ECONOMY] Predlozi / Suggestions

38 Dita 3,046, 08:45 E Publikuar në Serbia Serbia Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese


SRB
Već duže vrijeme razmišljam o tome koje bi promjene volio da vidim na erepublik-u. Naravno sad već
lexo më shumë »

DEMOKRATSKI REFUNDAŠI vs DIKTATORSKI PAKETAŠI

8 Dita 3,038, 09:48 E Publikuar në Serbia Serbia Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike

[img]http:/[/img] … lexo më shumë »