Okolje ON/OFF

[MoEdu] Misioni Spring Hunt ne Shqipë

15 Dan 2,345, 12:19 Albanija Prvi koraki v eRepublik Prvi koraki v eRepublik

Pershendetje nga MoE ne kete artikull kam per detyer spjegimin ne shqip te Misionit te fundit qe esht tani ne kete jav,pershkrimin e cdo misioni nuk e kam preberi več »

[MoEdu] Pse duhet te luftojme ne luften Guerile

17 Dan 2,345, 10:21 Albanija Prvi koraki v eRepublik Prvi koraki v eRepublik


Pse duhet te luftojme ne luften guerile?Megjithese rregullat per luften guerile kane ndryshuar kohet e fundit,per te mesuar cka eshte dhe si … preberi več »

[MoEdu] Shperndarja e Subvencioneve Prill 2014

25 Dan 2,345, 06:50 Albanija Finance in poslovanje Finance in poslovanje

Pershendetje nga MoE ne kete artikull do publikojm Shperndarjen e Subvencione Prill 2014 nuk ka pasur shum aplikime kshtu qe 200 gold jan ndar per 14 veta te cilet kan aplikuar.
1.
[img]http://i.[/img] … preberi več »

[MoEdu] Programi per Subvencione Prill 2014

20 Dan 2,342, 00:31 Albanija Finance in poslovanje Finance in poslovanje


Pershendetje nga MoE kete muj kemi vendosur Programin per Subvencione ku ne kete program do ndihmojm lojtaret e rinjë per te rritur TG e tyre.
Qeveria do te shperndaj 200 Golld per per lojtaret te cilet
preberi več »

[MoEdu]ChatZilla - nje opsion tjeter per IRC

6 Dan 2,333, 02:53 Albanija Prvi koraki v eRepublik Prvi koraki v eRepublikMenyrat per te pasur qasje ne IRC(chat) jane te shumta.Ka web-faqe te cilat na e ofrojne kete mundesi direkt permes internetit pa pase nevoje per te shkarkuar asnje program.Zakonisht kjo menyre nuk eshte … preberi več »