Okolje ON/OFF

O mojem časopisu

Odpri Wiki stran

Hayallerimiz olmasa ne yapardık?

FİLMLERE YORUMLAR- PARANORMAL ACTİVİTY 1-2-3...

2 5 dni nazaj Published in Turkey Turkey Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabavaOlay şu ki; projenin yapımcıları korkunun temel prensibini çok iyi kavramışlar. 4üncüyü izlemedim ama ilk 3ü gerçekten başarılı.

Korku nedir? … preberi več »

FİLMLERE YORUMLAR- ELYSIUM

4 Dan 2,738, 04:47 Published in Turkey Turkey Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabavaBu filmimiz de distopya türünden bir sistem eleştirisi çalışmasıdır. Gerçi onların türünün alayı öyledir. İnsanın aklına istisna bile gelmiyor.
preberi več »

FİLMLERE YORUMLAR- INTERSTELLAR

16 Dan 2,737, 09:18 Published in Turkey Turkey Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabavaFilmin kendisi zaten başlı başına bir deneyim.

Dediklerine göre; C. Nolan elindeki her şeyi masaya sürmüş. Ve restini çekmiş.

Bilim, karadelikler vs. … preberi več »

FİLMLERE YORUMLAR- IN TIME

5 Dan 2,736, 04:55 Published in Turkey Turkey Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabavaFikir dediğin böyle olur, yaratıcılık dediğin böyle olur. Senaryo dediğin, hikaye dediğin böyle olur. Bu yüzden ufak tefek kusurları görmezden … preberi več »

FİLMLERE YORUMLAR- THE GİVER

5 Dan 2,735, 11:20 Published in Turkey Turkey Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava

Arkadaşlar kısmetse bundan sonra her gün bir film hakkındaki yorumlarımı sizinle paylaşacağım. Bu filmler de genelde-bilim kurgu türünden olacak. Eveet bugünkü filmimiz;

The Giver

[img]https://s3.amazonaws.com/lifesite/Miscellaneous/The_Giver.[/img]

preberi več »