Ambient pornit/oprit

Despre ziarul meu

Deschide pagina de Wiki

Zyra e Presidentit eShqiptar. Ketu do te informoheni me më te rejat dhe projektet e qeverise.

Suksese komunitetit Shqiptar

48 Ziua 2,207, 08:07 Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Te dashur miq…


Po kthehem per here te pare pas 28 Nentorit per te ju pershendetur. Ne Nentorin 101 une i permbusha te gjitha premtimet, te gjitha objektivat edhe pse deshira me e madhe e imja do te kishte qen te vazhdoja punen, te … citește în continuare »

Kosova - Mission Accomplished

41 Ziua 2,200, 09:12 Albania Analiză militară Analiză militarăDear friends, allies, Albanian fellows…


Let the Party Begin!

Congratulations on winning not the Epic Battle but the Gigantic One. … citește în continuare »

TITANS THE CLASH IS COMING!

80 Ziua 2,199, 10:51 Albania Analiză militară Analiză militarăAn unfair decision has been made. A nation was broken apart due to evil plans.
While in reality it is a free, independent state cruelly … citește în continuare »

[eAlbania] Sondazh i Drejteperdrejte

162 Ziua 2,194, 17:42 Albania Analiză militară Analiză militară


Te dashur miq...


Duke pasur parasysh keto fakte:


Opcioni 1: NE Indise

RWt ne Indi jane e pamundshme te fitohen pa kaluar 10 dite(bie koficienti 2.4 pas 10 ditesh).
citește în continuare »

[eAlbania] Njoftim

16 Ziua 2,194, 16:52 Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică


Te dashur miq...


Pas nje revolte qe kishte disa dite qe ishte e pranishme tek MoD RitaOra ky i fundit japi doreheqje te themi perpara shkarkimit. E falenderoj per nje pune te bere qofte e … citește în continuare »