Кремляді на параді.

Day 2,297, 06:50 Published in Ukraine Ukraine by Batyar

Рж затягнуло, але випадково прочитаний шаут Сунь Чая про умовного Бельтика надихнув кафедру антропології на дослідження.

Дана точка зору не претендує на виключність. Можливі аналогії із РЖ мабуть не випадкові, а закономірні явища, що виникають в соціальних системах.
Як ми знаємо в Ерепці крім економічної ))) існує військова, політична та соціальні складові. еДержави борються за бонусні регіони та чухають власне ЧСВ шляхом проведення різних військово-політичних операцій пов’язаних із проведенням військових маневрів, залученням із РЖ коштів та мобілізації і перерозподілу внутрішньо ігрових ресурсів. Також мають місце позаігрові елементи ігрової політичної свідомості егромадян, що мають зв'язок із особливістю історичного та політичного розвитку прототипів ігрових держав. Наприклад підвищена увага еРумунії до еМолдови.
От саме це мене найбільше приваблюює, бо цікавлять моделі, що виникають у віртуальному Новому світі подібному до реального інакше давно не грав би її, бо умовний Плато в силу власної зажерливості зіпсував гру. Випадок з еУкраїною найцікавіший, бо бродіння у віртуальній моделі постколоніальної держави досить яскраві та вражаючі. Різні соціальні групи достатньо широко представлені, що дозволяє припускати про певну соціологічну складову цих явищ. Є окремі типажі, що в своїй особі так чи інакше узагальнюють щось типове. Для дослідження за критерій визначення прошарків візьмемо умовну категорію – «КРЕМЛЯДЬ».

Що відбувалося з листопада місяця в грі мені важко аналізувати через фрагментарність знань про це, а тому деякі приклади будуть також братися з більш відалених в часі. Лінки об’єктів на статті дослідження дещо влом шукати, але допитливий граець зможе сам знайти їх в газетах означених осіб.


Отже, - умовний Бельтик, в компашці з Бунгарчиком - представляють сформований в РЖ тип, що відкрито лобіює інтереси іншої енації в грі, на пропозиції переїхати в ту країну агресивно реагує. Духовно харчується (по-тролячому) постячи в шаутах різну еукраїноантагоністичну фігню, щоб викликати у інших гравців неприємні емоції. До нестями одержимі ідеєю «Вічного Братерства» з іншою державою. Зривали НАП, бо він не був вигідний тій державі. Підпадають під ознаки імперців та шовіністів.


Умовний Медіум. Наприклад Олгер. Гравці інших едержав, ( насправді однієї) що пильно стежать за життям нашої, проповідують ідею ущербності позиції захисту національного інтересу нашої едержави, якщо це відбувається не в унісон з інтересами їхньої едержави. Намагаються нав’язати ідею «чуства локтя» з їх едержавою прагматичними та іншими «серйозними» аргументами або затролити опонента. Як удав на жабу діють на Бельтиків та Анархів, інколи жорстко тролить їх. Випадок з Бунгаром це класика.



Умовний анарх. Напр. Стьопа Аксьонов, Лінок, …, а також здається портова працівниця Мішелька. Багато зусиль прикладають для поширення ідей, про виняткову необхідність під приводами реклами політ коректності та показної толерантності поширення культурного простору іншої едержави на наших теренах. З цього питання купа статей. Як і «папереднікі – Бельтики » захищають ідею «чуства локтя» у військово-політичній сфері під будь-якими приводами з тією едержавою. Зривали НАП, бо він не був вигідний тій державі. Будують неукраїнську еУкраїну.



Падтанцовка. Окремі особи, що чомусь декларують в грі свою політичну РЖ орієнтацію спрямовану на цінності націоналізму та державництва, але в грі підтримують тих хто їх відверто заперечує. Наприклад Затей, який працював в уряді на Аксьонова, який за свого президентства чимало своєї енергії, якщо судити по статтях того періоду, присвятив популяризації мови іншої енації. Аргументує свою позицію як і його РЖ прототип риторикою типу – люди хороші і навіть адекватні, просто їх не розуміють, але він пойняв, сприяє їх легітимізації серед еукраїнців. «Чуства ліктя» не має, але НАП зривали, бо так хотіли їх хазяї.



Умовні ліберасти. Вдають, що сповідують політ коректні цінності мідл класу, але є адептами секти, що зациклилась на тлумаченні ігрового патріотизму, претендує на виняткове божественне походження їх права. Демонстративно не помічають підривної , антиукраїнської діяльності вищезгаданих типажів. Смертельний, вигаданий ними, ще до мого приходу в гру ворог - Поцріоти.
http://www.erepublik.com/en/article/-1-2031977/1/20
В срачах з природніх ворогом відчувають + 53% сили та +28 процентів ловкасті. Багато статей присвячено Джихаду та Голівару проти вигаданих внутрішніх ворогів. НАП зривали, бо це виклакало Бурління. Подають як турботу про Неньку. Щоб загітувати нових гравців вдають, що вірять у власну пропаганду.

Умовний обморок або патєрялася я. Не знає хто він є, але завдяки «Кремлядям» знає ким він не є . Жертва впливу всіх вищезгаданих типажів.
http://www.erepublik.com/ru/article/-1-2198504/1/20
http://www.erepublik.com/ru/article/-v-2-01-2199337/1/20
В силу двомислення може оголошувати війну чужим ботам і плодити своїх. Окремі бездарно спалилися під час Хрестового походу проти ботоводства, завдяки чому багато гравців отримали море лузлів.

Умовна Бася. Шпана, яка може в свою голову впихати невпихуєме і без тюбика клею не сприймається.

На завершення - для професійних антифашистів та толерастів меседж від чувака, який не був знайомий з ідеями Беніто Мусоліні. Нехай меседж цей повисить в кінці статті.

Все, що йде поза рамами нації, се або фарисейство людей, що інтернаціональними ідеалами раді би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий синтементалізм фантастів, що раді би широкими «вселюдськими» фразами покрити своє духовне відчуження від рідної нації.
— І. Франко