Fond on/off

[KM] Lietuvos karių diena - jokių tankų dalybų ;)

12 il y a 4 jours Published in Lithuania Lithuania Interactions sociales et divertissement Interactions sociales et divertissementMuzikinis fonas, būtinai įsijungiam http://youtu.be/E-3CXuvRGuE

Šiandien sveikinuosi kaip KM/LK. Neslėpsiu, kad turėjau parašęs iš anksto straipsnį „Lietuvos karių … en savoir plus »

[KM] Dainų konkurso rezultatai

3 il y a 7 jours Published in Lithuania Lithuania Interactions sociales et divertissement Interactions sociales et divertissementKonkursas baigtas. Laimėtojas aiškus, ekrane pasirodo laimėtojo klipas.


Taip, konkursą laimėjo … en savoir plus »

[KM] Dainų konkursas - balsavimas

13 2,555 jour, 12:54 Published in Lithuania Lithuania Interactions sociales et divertissement Interactions sociales et divertissementDainų turime, liko išrinkt geriausią! Noriu trumpai apšviest apie balsavimą, balsuot galima tik kartą, tai daryt komentaruose, užteks parašyti dainos numerį, galima ir … en savoir plus »

[KM] Istorijos protmūšis, rezultatai

8 2,553 jour, 13:06 Published in Lithuania Lithuania Interactions sociales et divertissement Interactions sociales et divertissementKaip ir tikėjausi, aktyvumas jautėsi iš trollių ir iš tų, kurie išmano istoriją gerai. Viduriuko nebuvo, kad ir kaip būtų jums gaila, man tai išėjo į naudą, mažiau laiko … en savoir plus »

[KM] Dainų konkursas tolerancijos dienai

39 2,552 jour, 15:29 Published in Lithuania Lithuania Interactions sociales et divertissement Interactions sociales et divertissementIdėja pasiskolinta iš Inglisho, jei neklystu, tikiuosi niekas nesupyks. Šiandien minima tolerancijos diena, turėjo pasirodyt visai kitoks straipsnis, deja, dėl tolerancijos stokos man pačiam įžeidžiau … en savoir plus »