Fond on/off

À propos de votre journal

Ouvrir la page Wiki

Vabariigi valitsuse ametlik häälekandja

[RT] Olukorrast riigis ja laias maailmas

6 il y a 2 jours Published in Estonia Estonia Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesKõige olulisem tulevast nädalat silmas pidades on 6. mail algav ressursisõda, mis kestab kuu aega. Seega võiks võimalusel … en savoir plus »

[RT] Vabadussõda

4 3,053 jour, 01:32 Published in Estonia Estonia Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesVäike ülevaade, mis siis mõned päevad tagasi toimus. Kuna pilt räägib rohkem kui tuhat sõna, siis paar pilti:
[img]http://www.[/img] … en savoir plus »

[RT] Olukorrast riigis - võidelge diktatuuri poolt!

21 3,049 jour, 16:02 Published in Estonia Estonia Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesNonii! Alles kaks päeva tagasi arvati, et kui meil kulda pole, siis meid keegi ei puutu. Hate to say that but I told you so... … en savoir plus »

[RT] Olukorrast riigis

21 3,047 jour, 23:41 Published in Estonia Estonia Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesMis meie maal siis toimub? Päris rahulik nädal on olnud, eelmise nädala revolutsiooni kära ja suured hirmud on ajutiselt … en savoir plus »

[RT] Olukorrast riigis - Revolutsioon!

8 3,038 jour, 01:51 Published in Estonia Estonia Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesNüüd hakkab nalja saama. Saame endale üle hulga aja jälle (loodetavasti) toimiva parlamendi. Täna kell 9 RL aja järgi alustas … en savoir plus »