Fond on/off

À propos de votre journal

Ouvrir la page Wiki

Riigijuhi ametlik ajaleht

[RT] Olukorrast riigis - ressursisõda

24 3,103 jour, 00:53 Published in Estonia Estonia Affaires et finance Affaires et financeAeg ressursisõda kokku võtta. Meie jaoks on tänasega ressursisõda läbi! Mõnes mõttes läks kõik nihu, samas lõpuks võlusime … en savoir plus »

[RT] Olukorrast riigis

28 3,096 jour, 14:26 Published in Estonia Estonia Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesMeil on teadupärast käimas "kodusõda". Mina olen lihtsalt kuri hunt ja teisel poolel kronor, kes ei soovi aru saada mä … en savoir plus »

[RT] Olukorrast riigis ja laias maailmas

9 3,086 jour, 06:36 Published in Estonia Estonia Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesKõige olulisem tulevast nädalat silmas pidades on 6. mail algav ressursisõda, mis kestab kuu aega. Seega võiks võimalusel … en savoir plus »

[RT] Vabadussõda

4 3,053 jour, 01:32 Published in Estonia Estonia Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesVäike ülevaade, mis siis mõned päevad tagasi toimus. Kuna pilt räägib rohkem kui tuhat sõna, siis paar pilti:
[img]http://www.[/img] … en savoir plus »

[RT] Olukorrast riigis - võidelge diktatuuri poolt!

21 3,049 jour, 16:02 Published in Estonia Estonia Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesNonii! Alles kaks päeva tagasi arvati, et kui meil kulda pole, siis meid keegi ei puutu. Hate to say that but I told you so... … en savoir plus »