Fond on/off

À propos de votre journal

Ouvrir la page Wiki

Riigijuhi ametlik ajaleht

[RT] Estonia-Russia rental agreement

6 3,160 jour, 01:34 Published in Estonia Estonia Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesAega võttis, aga parem hilja kui mitte kunagi. Et asi oleks lõplikult ametlik, siis järgnevalt Eesti ja Venemaa vaheline Lõuna- … en savoir plus »

[RT] Olukorrast riigis - referendum

28 3,145 jour, 17:05 Published in Estonia Estonia Affaires et finance Affaires et financeEile hommikul avastasid paljud mängijad ilmselt ootamatult, et töö tegemine on võimatu. Õnneks oli peaminister/haridusminister … en savoir plus »

[RT] Olukorrast riigis

29 3,112 jour, 13:13 Published in Estonia Estonia Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesOlukord riigis on rahulik. See nädal toimusid Riigikogu valimised. Võitsid Eesti Rahvuslased, saades 22 häält (liikmeid 32), … en savoir plus »

[RT] Olukorrast riigis - ressursisõda

24 3,103 jour, 00:53 Published in Estonia Estonia Affaires et finance Affaires et financeAeg ressursisõda kokku võtta. Meie jaoks on tänasega ressursisõda läbi! Mõnes mõttes läks kõik nihu, samas lõpuks võlusime … en savoir plus »

[RT] Olukorrast riigis

28 3,096 jour, 14:26 Published in Estonia Estonia Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesMeil on teadupärast käimas "kodusõda". Mina olen lihtsalt kuri hunt ja teisel poolel kronor, kes ei soovi aru saada mä … en savoir plus »