Fond on/off

[Republikanie] Reklama partii i zaliczenie misji w jednym ;)

31 2,468 jour, 03:56 Pologne Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesale żeby nie było, że art zupełnie pusty i bezproduktywny, poniżej reklama Fundacji Republikańskiej oraz prezentacja zarządu partii, w którym są spore zmiany.

[img]http://s1.pokazywarka.[/img] … en savoir plus »

[Republikanie] Uniwersytet Republikański/Fundacja

37 2,403 jour, 08:39 Pologne Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesWitajcie!
Po trzech miesiącach przerwy powrócił Uniwersytet Republikański, zachęcamy do uczestnictwa.
w 75% uczymy podstaw poruszania się w grze, czyli kanały irc, … en savoir plus »

[Republikanie] Veni vidi vici!

144 2,400 jour, 08:31 Pologne Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesDziękuję wszystkim głosującym na mnie w wyborach, na prezesa Republikanów! Zwyciężyliśmy, ale jak to mawiają, wolność nie jest dana raz na zawsze. Za miesiąc będzie nam łatwiej się … en savoir plus »

[Republikanie] Gerald oficjalnym kandydatem na PP

60 2,398 jour, 04:23 Pologne Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesRepublikanie po dwumiesięcznej przerwie przechodzą do kontrataku i w niedzielę podejmą próbę odzyskania przejętej przez PZL i ich popleczników partii.
Tymczasowy zarząd jednogłośnie en savoir plus »

[REPUBLIKANIE] Wracamy do gry!

137 2,393 jour, 11:43 Pologne Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesRepublikanie powracają. Czy to się komuś podoba, czy nie.
Zapewne niektórym się nie spodoba, bo znów pojawią się młodzi gracze, którzy mają czelność wtrącać w ustalony od dawna … en savoir plus »