Ambiente de fondo si/no

ALBIN KURTI, BEN BLUSHI DHE THYERJA E ENDRRES.

20 Día 2,632, 10:02 Publicado en Albania Albania Debates y análisis político Debates y análisis político

Pershendetje te gjitheve! Ne pergjigje te akuzave te "qeverise" dhe "opozites" se i kam harruar lexuesit e erepublikes, ju ftoj te lexoni artikullin tim te fundit te botuar sot nga gazeta "Bota Sot" (on line del neser!).

https://kulebujar.

leer más »

KAMPIONATI BOTËROR I FUTBOLLIT DHE “SINDROMA E JENIҪERLLËKUT”

12 Día 2,432, 12:16 Publicado en Albania Albania Debates y análisis político Debates y análisis político

Tanimё qё kampionati botёror i futbollit ka mbaruar, mundemi tё meditojmё qetёsisht mbi njё nga çёshtjet qё gjatё zhvillimit tё tij ndezi aq shumё debate dhe emocione tё kundёrta .
Penalltitё? Arbitrimi? Mbytja e turpshme e “titanikut” Brazil?

leer más »

FALEMINDERIT I FORTLUMTURI IRENE!

21 Día 2,391, 04:50 Publicado en Albania Albania Debates y análisis político Debates y análisis político

(Botuar edhe ne gazeten "KOSOVA SOT")

Kёto ditё politikanёt, gazetarёt dhe opinionistёt e tё gjitha ngjyrave dhe formave si tё kishin zbritur nga bota e pёrkryer e qiejve na u lebetitёn, qan dhe qurravitёn duke pёrdorur tё gjitha tipet e

leer más »

Fragmente nga libri !

28 Día 2,252, 10:21 Publicado en Albania Albania Entretenimiento e interacción social Entretenimiento e interacción social

Sё pari dёshiroj tju falenderoj tё gjithёve pёr urimet e juaja dashamirse pёr botimin e librit!
Duke qenё se shumё prej jush mё kёrkuan tju zbuloja diçka mё shumё mbi temёn qё trajton me ndihmёn e njё bashkёluftёtari te eShqipёrise botuam

leer más »

NJE LAJM NGA ARIUS ARGIRI...

70 Día 2,226, 12:15 Publicado en Albania Albania Debates y análisis político Debates y análisis político


Pёrshёndetje tё gjithё bashkёluftёtarёve tё eShqipёrisё !
Kёsaj rradhe po ju shkruaj jo pёr tё paditur apo kёshilluar presidentit e rradhёs apo pёr tё bёrё publik ndonjё skandal keqёqeverisjeje tё all publik (hahaha!!) por pёr tju dhёnё nje … leer más »