Ambient on/off

[Republikanie] Reklama partii i zaliczenie misji w jednym ;)

31 Day 2,468, 03:56 Poland Political debates and analysis Political debates and analysisale żeby nie było, że art zupełnie pusty i bezproduktywny, poniżej reklama Fundacji Republikańskiej oraz prezentacja zarządu partii, w którym są spore zmiany.

[img]http://s1.pokazywarka.[/img] … read more »

[Republikanie] Uniwersytet Republikański/Fundacja

37 Day 2,403, 08:39 Poland Political debates and analysis Political debates and analysisWitajcie!
Po trzech miesiącach przerwy powrócił Uniwersytet Republikański, zachęcamy do uczestnictwa.
w 75% uczymy podstaw poruszania się w grze, czyli kanały irc, … read more »

[Republikanie] Veni vidi vici!

144 Day 2,400, 08:31 Poland Political debates and analysis Political debates and analysisDziękuję wszystkim głosującym na mnie w wyborach, na prezesa Republikanów! Zwyciężyliśmy, ale jak to mawiają, wolność nie jest dana raz na zawsze. Za miesiąc będzie nam łatwiej się … read more »

[Republikanie] Gerald oficjalnym kandydatem na PP

60 Day 2,398, 04:23 Poland Political debates and analysis Political debates and analysisRepublikanie po dwumiesięcznej przerwie przechodzą do kontrataku i w niedzielę podejmą próbę odzyskania przejętej przez PZL i ich popleczników partii.
Tymczasowy zarząd jednogłośnie read more »

[REPUBLIKANIE] Wracamy do gry!

137 Day 2,393, 11:43 Poland Political debates and analysis Political debates and analysisRepublikanie powracają. Czy to się komuś podoba, czy nie.
Zapewne niektórym się nie spodoba, bo znów pojawią się młodzi gracze, którzy mają czelność wtrącać w ustalony od dawna … read more »