Ambient on/off

Postim nga Terrnakopi

9 Day 2,946, 13:47 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Postimi i Fisnik Ismailit ne fb (Terrnakopi)

"Ky mundet me qenë postimi im i fundit për një kohë, meqë deri tash disa deputetë u arrestuen menjëherë si dolën prej ndërtesës së Kuvendit të Kosovës, e fati i njajtë sigurisht po na pret edhe disa
read more »

Kush eshte gjall?

53 Day 2,872, 16:15 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublikPershendetje vllazen po e shkruj ket artikull me ju vet kush u mbet ende ne loj dhe eshte aktiv

Erepublik u ra shum per shkak te adminave dhe kopilave tan (serbve
read more »

Respekt

25 Day 2,676, 04:47 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Pershendetje vllazen,mbasi qe jem mbet pak lojtar e spo kem qka me bo thash hajt ta boj 1 artikull per mi kujtu te gjith ata qe dhan eJeten :P pra mi kujtu disa lojtar qe nuk vazhdojn me lujt ama ja vlen mi kujtu ne shenj respekti per at se qfar read more »

Skenerbeuu lojtar i vitit

24 Day 2,549, 09:12 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendejta vllazen para 3dite e shkruajta nje artikull per te shpallur lojtarin e vitit

Lojtaret komentun, votun dhe ne fund u zgjedhen lojtaret e vitit

I pari me më se shumti vota u shpall Skenerbeuu
[img]http://i.imgur.com/[/img] … read more »

Lojtari i vitit

71 Day 2,546, 10:24 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Pershendetje vllazen deshta te bej nje referendum per te shpallur at qe shqiptart mendojn qe eshte lojtari i vitit edhe pse viti ende nuk ka perfundu veshtir qe dikush do bej diqka qe ta ndryshoj fatin e votimit

Referendumin do zhvillohet nga
read more »