еІсторія. Початок. (part2)

Day 1,050, 12:21 Published in Ukraine Ukraine by Babenko

Початок статті Ви можете прочитати ТУТ!


На вересневих виборах президента вже мало місце бути таке явище, як ідеологічне протистояння між кандидатами. Досить слабке та не сформульоване але все ж таки. На цей раз супротивником Данила був xunderrated. Він не ініцюював якихось кардинальних змін, запропонований ім уряд мав тих же самих головних виконавців, що вже працювали, тож ця боротьба будувалась майже виключно на протистоянні до головного кандидата, та мала персональний характер протидії Галицькому та його методам керування. В решті решт колись це повинно було статися.

Але й цього разу Danylo Halytskyj впевнено виграє вибори. Структура нового уряду дещо змінюється, деякі з міністерств реформуються, а деякі взагалі скасовуються. Тож новий уряд мав наступний вигляд:
Прем'єр-міністр : Alexey Mac
Міністерство закордонних справ - Vigil Vox
Заступник міністра: Andre Barakuda
Міністерство оборони - Dead Zheka
Міністерство економіки - Alexander II The Great
Міністерство інформації та звязку - spodzolkov
Міністерство освіти, пропаганди та соціального захисту - Махно
Міністерство інформаційних технологій(IT) - Xanf
Агенція національної безпеки - AdrenalinHunter
Секретаріат Президента - Greep

Під постійним тиском Галицкий починає проводити ще більш екзальтовану політику. Одноосібно приймаючи рішення та не пояснюючи їх причини він стикається з прогнозованим непорозумінням, і як наслідок, з все більшою критикою. Все чіткіше стає видно, що уряд з президентом працюють окремо один від одного.
Але незважаючи на таку атмосферу, яка формувалась в країні, в цьому місяці вдається досягти певних досягнень та перемог.

Під час виборів ПП повертає собі владу Independent Ukraine, а також завдяки зростаючій політичній активності громадян захоплюються іноземні партії, на місці яких формуються нові, вже українські партії.

Ще однією дуже важливою подією для еУкраїни цього місяця стає довгоочікуване визволення усіх українських територій, нарешті всі рідні 13 регіонів стають українськими!
Поштовхом стає відкритий лист Галицького в якому він звертаєтся до номінальних союзників еУкраїни - угорців, з проханням повернути регіони.
Та стаття набирає рекордні на той час 2200+ вотів та посідає місце в світовому топі новин.
During the last 3 months 3 different Hungarian presidents have promised the return of our regions Dnipro and Siveria. We actually had a deal in place with one of these presidents and lost 150 gold due to his inaction in holding up his end of the bargain. (Danylo Halytskyj, newspaper: Shliakh Peremohy)

Але повернення регіонів проходить не так гладко як би того хотілося і не з першої спроби. Незважаючи на повстання у Дніпрі (Київ) угорці подавлюють його, начебто випадкового, пояснюючи це тим, що в національній пресі не було чітких наказів та мали місце протиречиві статті. Та все одно, попри усі перепони чергова визвольна операція
Дніпра завершується успіхом, а згодом, 24 вересня, був звільнений останній український регіон - Сиверія. Тож 24 вересня 2009 року можно вважати Днем Соборності еУкраїни.

25 вересня проходять чергові вибору до конгресу на яких українці займають 35 місць із 40. Як і очікувалось до конгресу пройшли 5 румун, які через деякий час після виборів залишають конгрес.
А вже 5 числа наступного місяця еУкраїна обирає нового президента, яким стає Ivan Sirko.


В принципі на цьому можна і завершити стислий опис подій перших місяців життя Нової еУкраїни. Якщо говорити про описаний у статті відрізок часу, то я вважаю, що його цілком справедливо можна назвати епохою становлення еУкраїнської держави, яка ще може носити назву “ери Галицького”. Саме в цей період еУкраїна у боротьбі за свою незалежніть і самостійність робить свої перші важливі кроки, закладуються урядові та політичні основи, формується суспільство.
Якщо продовжити огляд історії еУкраїни, то наступний великий період по праву має називатися “золота ера еУкраїни” і охоплювати десь 6-7 наступних місяців. На мій погляд саме ці часи були найбільш плідними у розвитку еУкраїни та ії здобутках. Звісно при бажанні цей великий період можна поділити на декілька дрібніших відрізків.
Можливо, якщо буду мати час та натхнення, то згодом опишу і ті часи.

З повагою, Babenko.