[History] Генерали. Випуск І. mentem, Ivan Nechay.

Day 1,304, 17:16 Published in Ukraine Ukraine by Alexander II The Great


Здоровенькі, шановне панство!


Туклік тукліком, а пальці сверблять, і коли бачиш таке розмаїття срачів і не дуже, аналітики і не зовсім, на тему випилу, ТО, росіян-союзників, армії-нерегулярок, і все це під соусом адмінівських змін, місячного затемнення і пенсійної реформи, то так і хочеться щось награфоманити щоб і собі зібрати кілька сабів 🙂

Дехто з Вас бачив мою об'яву на стовпі про повернення, якa була дійсно скоріше не чтивом а проявом пальцесвербіжу після трьох вихідних та своєрідним експериментом - скільки вотів (85) і сабів (10) можна зібрати голим випуском без шаутів і скайпо-просування.



Зараз же пропоную Вашій увазі дещо фундаментальніше чтиво, ідея якого виникла в мене після випуску кількох інтерв'ю ( частина 1 та частина 2) наших колишніх президентів (зі мною включно) від акули-початківця пера Василя33.

Отож наступні тиждень-два я буду презентувати лінійку інтерв'ю наших колишніх МО - міністрів оборони, гравців, що в різний час хоч і не були обрані на високу посаду з допомогою ігрової механіки, проте отримали можливість всістися на верхівку військової піраміди еУкраїни.





Представляю Вам ланцюх передачі влади в нашому військовому відомстві:


2009

Ceriy
szeku
Dead Zheka
mentem
Dead Zheka (damil)
mentem



2010

Eretic
dimmustranger
VIPhunter
damil (Dead Zheka)
VIPhunter
Kibord
Pan Xenonchik

Alexander II The Great



2011

Ivan Nechay
Rednif Tap
Ghita Becali
Mykhalevych
Clico
TPEM

(якщо ви бачите якісь неточності в списку - вказуйте, будемо виправляти)

Дехто із вказаного переліку вже любязно відповів на мої запитання (підкреслені), дехто погодився, однак зробить це трохи згодом, інших сподіваюсь "допитати" згодом 🙂





Ну що, почнемо, і першими в нас будуть
mentem та Ivan Nechay.


1. Здоровенькі. Перше питання - як так вдалося «дорватися» до посади МО? Що передувало, хто приймав рішення, радив, просив…?

mentem: Начиналось все издалека. Пришел в армию обычным рядовым. Сагитировал меня Alexis Pasichny, если кто-то еще помнит 🙂. Он собственно и был моим первым полканом. Впоследствии он пошел дальше по карьерной лестнице (или в армейской, или в политической, уже не припомнится). И предложил мне собственно свое место. Помнится, сначала я сомневался, идти или не идти. Ответственность, наличие свободного времени - этого мне никогда не хватало. Тем не менее согласился. После этого началась активная агитация в армию. Брал почти всех. Барьер входа был снижен. Наш полк был самым активным. Золотые были времена.
Вот как в МО попал, помнится уже плохо 🙁. Помню, что предложили стать МО и я согласился.

Ivan Nechay: дослужився) президент просив.




2. Яка була найважливіша битва під час перебування на посаді?

mentem: Опять же, смутные воспоминания 🙂. Самая важная помнится плохо, зато отлично запомнилась самая отрывная. Место, кажется, Франция, время - 3 или 4 утра. Явка была выше, чем я ожидал - около 30 человек. Около часа лег спать, в 3 проснулся, готовиться к битве. Поднимали друг другу настроение шутками, весельем. Отбили, посмеялись и легли спать. Битву мы в тот день не выиграли. Сама армия была еще маленькой.
С приказами было строже, и в армии отношения были намного строже. Никакой политики (в наследство от Dead Zheka), приказов ослушиваться нельзя, иначе разжалованье.

Ivan Nechay: не було таких




3. З ким із уряду було легко, а з ким важко працювати? Яка оцінка взаєморозуміння з урядом, наскільки «давали працювати», наскільки виправдано «лізли в чужий монастир»?

mentem: С государством проблем не имел. Главное вовремя заявки на финансирование подавать. Конгрес был общительным, президент всегда онлайн. Только МАХНО пропал под конец своего срока, пришлось рулить самому. Сирко запомнился своей холодной рассудительностью. Очень серьезный и уважаемый был человек.

Ivan Nechay: З усіма окрім Ноубоді. Він гроші не охоче видавав)




4. Хто з полковників запам’ятався, чим саме? З ким можна «іти в розвідку» (саме з регулярників)?

mentem: Kibord, Olesxander, Kryk, dimmustranger. Dead Zheka был хорош, но мы с ним плохо ладили. Он был типичным левым. Всегда против людей у власти.
Olesxander и dimmustranger очень сильно помогали мне. В дальнейшем я даже совсем пропадал на несколько дней, но армия всегда была и накормлена, и с приказами. Большое им спасибо за то что выполняли мою работу, пока меня не было. Не был удивлен, когда узнал, что dimmustranger стал МО.
Alexis Pasichny, eDenis, Ivan Sirko - замечательные люди 🙂.
Почему-то запомнилась Мишель. Лично взял в армию. Одна из самых активных в нашем канале на то время. Тогда у нас было 1-2 девушки в полке и 2-3 в армии. Приходилось ее даже защищать от солдат 🙂. Каждая ее статья принималась на ура в армии, люто вотали.

Ivan Nechay: ДЖ, Аллонім, Хунтер, Діммус - це з олдфагів)




5. Наскільки впливала політика на роботу? Яке взагалі ставлення до понять –«політика» і «армія», сумісні вони чи ні, заважають один одному чи можуть гармонізувати? Яка оцінка роботі критики конгресу, уряду, опозиції?

mentem: Никак. Спасибо, Dead Zheka, на то время брали только политических импотентов в армию. Приходилось выбирать - или политика или армия. Тогда это были абсолютно разными понятиями. Сейчас же нерегулярка может быть и партией и это нисколько ей не мешает. Взять тот же ЕМС.

Ivan Nechay: Кожна "хвиля" впливу політики (будь-якою стороною) тільки псує армії і тим самим стимулює розвиток нерегулярних з'єднань.




6. Які були Важкі рішення? За що соромно і чим пишаєшся?

mentem: Стыдно не за что, ибо я этого не помню 🙂. Горжусь отрядом головорезов. Это был первый десант, который шел в разрез с политикой страны и поэтому людей брали по желанию. И их было много, на удивление много. Моральный дух просто зашкаливал. Все просто рвались в него, некоторым пришлось даже отказывать.
Отряд пережил мое правление, но не сильно. Сейчас мелькают мысли его возродить.

Ivan Nechay: Соромно за те що у певний час армія майже не існувало. Пишаюсь що знайшлись професіонали які не тільки відновили її але й збільшили особовий склад у двічі.




7. Чи Важко було зберігати субординацію, наскільки власне бачення зовнішньої політики ішло в розбіжності із урядовою лінією?

mentem: Было легко, когда был президент. Когда МАХНО исчез, стало тяжелее. Пришлось перехватывать контакты нужных людей и общаться с ними уже напрямую. В те же времена зародилась и в последствии умерла Антанта.
Конгресс варился в собственном соку политики, нас они мало трогали.

Ivan Nechay: У мій час уряд не ліз у мої справи. Накази виконувались. Армії працювала як могла.




8. Яка оцінка отриманій від попередника спадщині, яка була взагалі боєздатність армії? Що передавав наступнику?

mentem: Получил армию в 20-30 человек, увеличили до 120. Далее она была увеличена до 150, насколько я помню и потом начала падать. МО был уже не при чем, это были времена введения V2. Я сам тогда ушел из игры. Киборд написал через год, аля "Привет, как дела? А нас тут проапдейтили сильно, оцени".

Ivan Nechay: Отримав мінімально боєздатну армію. При передачі передав закладений "фундамент" армії для покращення та розвитку уже новому мо)




9. Кількома реченнями – чим взагалі запамятався період перебування на посаді, які були війни, стан армії, що творилося навколо?

mentem: Флудом, количеством людей, головорезами. Было много людей в #eukraine, #uarmy. В пике собиралось до 60 человек. Флудильня в окопах никогда не забудется, с грудья на амбразуры, неизвестные Guest_23223 в канале, которые подозревались в шпионстве. Кто был - тот поймет.

Ivan Nechay: див. п.1-8




10. Дайте оцінку роботи своїм попередникам і наступникам (від 1 до 10).

mentem: Попозжа 🙂
фух

Ivan Nechay: По 10 і тому хто до і тому хто після. Так як у розвалі армії була винна політота а не офіцери.

Отже дякую першим співрозмовникам! І перепрошую за те, що випустив в "авторській редакції" і не підправив орографію (третя ночі, спати хочеться...) 🙁 І обіцяю - в наступних буде більше картінок! : )))

Надалі намагатимуся так само видавати матеріал дуетами, причому підбирати людей з різних епох нашої е-історії (білше не втисну через обмеження кількості знаків, а по одному видавати було б знущанням з читачів 🙂 )

До зустрічі під пером!



Щиро Ваш,

екс-МО,
Alexander II The Great