Номер №1. Декілька думок про "Четверту владу" для е-України та для УКП

Day 2,287, 23:00 Published in Ukraine Hungary by Nickvadro
Оформляючи підписку на ряд періодичних видань України мене осягнула думка чи б неварто упорядкувати саме "четверту владу" в Україні для блага її громадян, а не ради "медіамагнатства" "жовтої преси".
На перший погляд когось осяє думка, що автор статті пропагує внутрішню е-українську цензуру, але це не так.
Поняття "інформаційної війни" в е-просторі відомо, коли передавання псевдоінформації впливає на ті, чи інші дії гравців, що і призводить до тих, чи інших наслідків для е-України.
Тому варто, щоб кожне найменування української преси знайшло свою спеціалізацію (освіта, демографія, військова справа, культурно-історична та ін.), що надасть можливість громадянам України чітко усвідомлювати рівень надійності інформації.
Варто, також використовувати "четверту владу" України проти іноземного інформаційного простору - для цього необхідно, щоб головний редактор і персонал періодичного органу володіли іноземною мовою та мали певну завуальовану ідеологічну концепцію, яка несла б вигоду для України (наприклад, підштовхувати суспільну думку е-держави до політики нейтралітету чи союзництва).
Відносно партійного політичного життя України преса не завжди носить роль як партійного рупору (роз`яснення практично-ідеологічної основи діяльності партії та прийнятих нею заходів), що призводить до відчуття "мертвості" партії.
Охарактеризую, наприкладі, весь періодичний апарат Української Консервативної Партії та спроектую ряд його проблем. Думаю, що однопартійці за критичний дилетантизм не осудять!!!
Наперших порах провідним періодичним органом кожної партії являється видання засновника партії. Українську Консервативну Партії заснував Izjaslav, що і висвітлив у своєму CONCERVATOR. Отож, CONCERVATOR (що має підписантів - 122) має право на розробку ідеолого-практичної концепції для партії і міг бути основним партійним органом преси поряд із пресою лідерів партії.
Преса еліти УКП носить переважно політико-прагматичний ракурс, зокрема газета лідера УКП Vse pu4kom (47 - підписалось) відображує його політичний досвід та набирала рис державної преси (як Вісник Конгресу). Eukrainian Pravda віце-президента партії (31 - підписант)насьогодні набрала рис економічно-практичної тематики(або соціальної економіки, тобто поєднання економіки із соціальним опитуванням). Найбільш періодичніша "елітарна" газета УКП є Elementus Aeternalis (291 - підписало), яка носить змішаний харктер, що влючає побутово-філантропічні (благодійництво присвяченне святковим дням та ін.), соціологічні (соціологічні опитування та ін.) та політичні (інтерв`ювання політиків та ін.) риси.
Провідною газетою бойовго спрямування є "Українська Січ" (13 - підписантів, а в тей же час бійців МЮ - 40) коммандера однойменного МЮ Maveriss.
Однією із періодичніших газет "партійно-неелітарного" головного редактора Tikhenko "Чорна Рада" (Підписало - 626), що приділяє увагу соціально-політичного характеру із елементи геополітики, останнім часом. Vilar's Post 47(553 підписанта) також носить харктер найбільш періодичного видання і приділяє різностороньому направленню свої статті.
Temp News (209 - підписало) напочатку носили спортивну специфіку, що доповнилася освітніми функціями (Школа новачка) та суб`єктивно-політичним ракурсом.
"Нотатки на полях" на даний час наявна лише одна її стаття (7 - підписантів), що відображає результати соціологічного опитування, що відноситься до мовного питання України в державних структурах. Ця стаття окреслює на майбутнє спеціалізацію "Нотаток...".
Головні редактори газет "The Lemberg Times" (43 - підписанти) та "NOVA_DOВА" (3 - підписало) знайомлять у суб`єктивній формі читачів про складності Е-реальності життя.
Наявні і періодичні видання членів УКП у вигляді статтей-щоденників, як наприклад за специфічною назвою, що стимулює увагу і навіює думки про націоналізм чи сепартизм криється саме періодичний щоденник Volyn Nation (підписанти - 21). А Just fo Fun(73 - підписало) також відноситься до цієї категорії, але має специфічну особливість наближеність до студентства, хоча на егоїстичних позиціях. "Український журнал" (48 - підписантів) впродовж періодики свого видання перекваліфікувався із статтей-щодеників; і набрав рис військової тематики із елементами політичного національного мемррандуму.
З "Великою історією" Е-Світу знайомить своїх читачів член УКП Orestius777в своєму періодичному виданні The news of eUniverse (172 - підписантів), де робить спробу заглянути у велику політику світових альянсів.
Одна із юніорських спроб перекладу специфічної англомовної статті, останнім часом, в Front of Changes(Підписало - 61) додає її нового привкусу, оскільки це періодичне видання викреслювало протягом тривалого часу собі військово-освітній та політичний ракурс суспільного життя.
ПОбутовий характер носить Vendetta302 News (116 - підписантів). яка видається в Білорусії. Вона має на своїй історії організацію різноманітних конурсів і "осормливі нотки" направлені в адрес США.
Існують і специфічні періодичні видання членів УКП, що мають підписку читачів, але не мають, по-факту, "мізкуватих" головних редакторів, - в результаті дані "видання" іменуються "мертвою" пресою УКП і України. До цих "видань" належать: GDB News(підписалися - 679), Wakaba (підписалися - 2), You Are Awesome (підписався лише автор цієї статті, заради заохочення головного редактора до діяльності),Conservative {C} UA (підписалися - 5; єдине "видання" із цього списку, що претендує за найменуванням на розвиток практично-ідеологічної тематики консерватизму), PartizanNews (підписався, лише автор цієї статті, щоб заохотити головного редактора писати чи рецензувати статті, що відносяться найменуванню газети; при цьому, враховуючи окупацію України і потребу у розвитку партизанського руху).
Отож, УКП має проблему упорядкування "четвертої влади". Що до авторського погляду на її вирішення очікуйте у наступних номерах...