Президент. Питання та відповіді

Day 1,992, 03:40 Published in Ukraine Ukraine by President Ukraine



Доброго дня, шановне товариство!

Попри численні матеріали, як від державних установ так і незалежних журналістів, стосовно стану речей в країні та перебігу подій за її межами, все ж відчувається деякий інформаційний голод. Ця стаття, побудована в формі відповідей на питання, що я їх доволі часто отримував на протязі останніх днів, має призначення заповнити білі плями в знаннях громадян про події, що відбулися або відбуваються останнім часом. Впевнений, інформація надана тут, буде ще певний час актуальна як для новачків так і для досвідчених гравців і дасть відповіді на хоча б на деякі з Ваших питань.


1. Чому битва за Конгрес була така важлива, ми ж все одно програли угорцям і лишаємось без території?

Історія протистояння України та Угорщини налічує вже не перший рік, але останнім часом події складалися не на нашу користь. Послаблення ЕДЕНу, певні прорахунки в зовнішній політиці та ряд інших, цілком об’єктивних причин призвели до того, що Україна на тривалий термін зникла з мапи. Ми не єдина країна, яка опинилася в скрутному становищі, але напевно одна з найбільших серед цієї групи. Не можу сказати, що наш Уряд в різні часи не докладав зусиль аби змінити цей стан речей - це були і суто військові і дипломатичні акції, які на жаль не приносили бажаних результатів. Практично вибором в цій ситуації була принизлива капітуляція або продовження боротьби. Виходячи з цієї ситуації – можливість обрати Конгрес з площини суто прагматичної: зміна податків, вивід грошей, etc, перетворилась на питання престижу, ознаку того, що ми здатні боротися і втілювати свої плани попри бажання окупантів – набагато сильнішої країни. Проте слід розрізняти можливість протистояти Угорщині та TWO в одній-двох битвах та шансах на успішну визвольну війну. Ми виходимо з реалістичних оцінок співвідношення сил і відповідно до того будуємо свою стратегію.


2. Куди пішли кошти зі скарбниці чи правда що вони були вкрадені ( «попіляні », «роздєрєбанені » і т.п.)

Безумовно, всі кошти було «попіляно» в непропорційних співвідношеннях між міністерствами України згідно звітів про витрати від Міністра Економіки. Для тих, в кого забракло часу звіти прочитати зазначу, що найбільших втрат скарбниця зазнала через кредитування вояків українських МЮ, фінансування тих самих МЮ, згідно даних по дамагу кожного окремого дивізіону та прямих витрат на «війну за Конгрес». Решта витрачалася на підтримку молоді, організацію конкурсів, зарплати працюючих урядовців (нагадую, робота в Уряді пропонувалась всім).
Зарплатня Президента склала 0,0 гр.


3. Чому ми досі не перемогли загарбників, в нас нема союзників, нас зневажають?

Є дві відповіді на це питання – правильна та правдива. Правильна полягає в тому, що в цій грі головну роль грає сукупний баланс того чи іншого альянсу, в часи коли ЕДЕН переважав українські війська прибивали щита до воріт Будапешту, потім ситуація змінилась і ми втратили все. Це буде абсолютно правильно з точки зору історичних подій, а правда полягає в тому, що ми слабкі, слабші за більшість сусідів і то що в цю гру не прийшли хоча б 10 тисяч українців характеризує нас всіх не з кращого боку. Наші союзники допомагали і допомагають нам, не бачити це може лише сліпий, але наївно думати, що вони будуть вигравати наші битви за нас. Аргентина, Турція, Польща, Бразилія, ФІРОМ, Болгарія – ці країни були в нашому положенні і піднялися виключно за рахунок власних людських ресурсів. Хто заважає нам?


4. ЕДЕНу капут, «дерево у вогні» - чому ми ще не втекли.

На жаль навіть досвідчені гравці змішують поняття «Альянс» і «союзник», що вже казати про новачків. Так, Альянс ЕДЕН припиняє своє існування, але це не означає, що колишні союзники рвуть відносини між собою. Останні місяці ми намагалися проводити послідовну політику по відношенню до наших аліянтів і гадаю нам це вдалося. Ми не ізгої, а країна в важкому становище, але з друзями, які залишаються такими попри формальні рамки ал'янсів (як це наприклад є у випадку Аргентини) В час коли у світі вщухли майже всі великі війни і очікується переформування альянсів приналежність до того чи іншого альянсу не має великого значення, ми можемо на певний час залишатися в ЕДЕН або вийти з нього відразу, це не допоможе вести перемови стосовно майбутнього Україні – це формальне питання. Наразі головним стає збереження тривалих дружніх відносин і пошук нових.


5. Чому Уряд не реагує на зміни в світі? Україна залишиться насамоті.


Уряд реагує, проводить переговори, рахує варіанти, але вимоги референдумів або інших непрацюючих в умовах цієї гри механізмів, звучать смішно і дивно. Референдум стосовно чого можна наразі проводити? Так в нас є певні варіанти, але це робочі напрацювання, що мають бути непублічними до певних часів. Коли ж цей час настане, а я маю всі підстави вважати, що це відбудеться вже у травні – все таємне стане явним і наш Конгрес буде вирішувати подальшу долю країни абсолютно легально і на демократичних засадах.


6. Румуни зрадили нас і наплювали в обличчя.

Кожна країна – це не стала система, а ком’юніті з людей, яке весь час змінюються. Свого часу в нас були безхмарні відносини з нашими сусідами, саме румуни були однією з перших країн, яка лобіювала наше прийняття в ЕДЕН, в часи, коли Україна була набагато слабшою і особливого інтересу для Альянсу собою не являла . З тих часів багато, що змінилося – нова генерація в румун вважає, що кращим для них буде інший шлях і інші друзі-союзники, таким був їх вибір. Проте це не привід волати про зраду і намагатися знайти ворогів, там де їх нема. Попри зміну курсу країни, багато МЮ підтримувало нас у війні і хто зна, яка констеляція країн буде за кілька місяців.


7. Як вижити новачку, держава не звертає на нас уваги


Перш за все читати гайди, задавати питання, розбиратися у грі – вона не така проста як здається. Не боятися вступати в партії і МЮ – це не в’язниця і не рабські галери, їх завжди можна змінити. Всі ці установи з радістю будуть постачати новачка не тільки знаннями, але і хлібом і подекуди зброєю. Умови для новачків в Україні наразі не гірші за ті що були, коли починав я, було б бажання.


8. Мені не дали в кредит 200 голд, в мене нема слів11111

Вміння читати відкриває не тільки нові обрії але і деякі двері – обмежені ресурси ми маємо розподілити між широким колом активних гравців, кожний з яких має право отримати підтримку від держави, за яку він воює. Якщо в нас колись з’являться можливості брати на себе витрати всіх громадян, можете бути впевнені – умови фінансування МЮ зміняться відповідно.


9. Чому еУкраїна в такому прикрому становищі? Хто винний і що робити.

«В усьому винний Уряд Упорків» повторювати як мантру перед кожним логіном у гру, писати по 10 шаутів кожного дня і відправляти «листи щастя» всім знайомим, або перечитати відповідь на питання №3 і подумати у тиші


10. Їх звичаї – моя реакція.


Вчора мені на очі потрапили логі якогось чату, черговий «Уотергейт» від спільноти анонімних добродіїв, які певно настільки ж щирі як і сміливі. Згідно цих творів я щось писав в скайпі в дні, коли був у дорозі та вирішував РЖ питання вдалі від дому та інтернету. Звісно що в інтернеті не працюють звичайні алібі, як і відсутня презумпція невинності, але в деяких індивідуумів подекуди зникає ще і совість та відчуття міри. Тож не сподіваючись, що мої шановні опоненти розшукають втрачені властивості побажаю їм нових сенсаційних викриттів.


Буду радий відповісти на адекватні питання, не охоплені матеріалом статті. Тролінг буде ігноруватися, образи – репортитись.


За цим все, гарного відпочинку і вдалої гри!
(тематична музика)

Слава Nації!