Hintergrund an/aus

Bukuria mbreselenese e Ulqinit!!

8 Tag 2,250, 19:02 Albanien Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung

Pershendetje,

Kesaj here vendosa qe te mos flas per politike por te shfaq disa foto te bukura te qytetit tim dhe gjithashtu te juajit, pra Ulqinit..
Nuk kemi se per cfare te flasim sa i perket historise sepse kur kthehemi pas ne kohe mund te

mehr »

Ekonomia ne eRepublik

25 Tag 2,235, 17:25 Albanien Finanzgeschäfte Finanzgeschäfte


Çka ështe Ekonomia?!
-Ka pothuajse 1 vit ne këtë lojë që gjithmonë është thënë e njëjta gjë nga 99% e lojtarëve. "Rrregullojeni Ekonominë" dhe … mehr »

Koha per "Rilindje"!!!

9 Tag 2,232, 04:43 Albanien Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung

Pershendetje..

Ja ku jemi perseri. Pas nje kohe te gjate pushimi, u riktheva ne kete loje. Nuk di se cfare ka ndryshuar, cilin shtet kemi pushtuar? apo thjesht jemi perseri ne ata qe po qendrojme te shtypur nga okupatoret e huaj? Epo keto gjera

mehr »

eRepublik, një lojë e thjeshtë apo me shumë se aq?

14 Tag 2,061, 08:13 Albanien Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung

Përshëndetje,

Shpresoj që në këtë artikull të gjeni veten tuaj ..
Pyetja është po luajmë ne një lojë apo është më shumë se aq ?


Keni menduar ndonjëherë për përfshirjen

mehr »

Winners @FOOD GIVEAWAY [1.ooo q7] [1.ooo q3] [1.ooo q2]

18 Tag 2,055, 13:07 Albanien Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung

Hellooooooo...

Today we have our 3 winners from the "game" we played 2 days ago.
http://www.erepublik.com/en/article/food-giveaway-1-ooo-q7-1-ooo-q3-1-ooo-q2--2286063/1/20 :D..

1-st Place - v6 [url=http://www.erepublik.com/en/citizen/

mehr »