Ambienti on/off

R.I.P.

12 Dita 1,997, 13:44 E Publikuar në Latvia Latvia Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese[IMG]http://img17.imageshack.us/img17/3141/gaili[/img]lexo më shumë »

nokiai 3310 :D:D

17 Dita 1,948, 12:31 E Publikuar në Latvia Latvia Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

Tu beidzot to panāci.

Apsveicu telefon. 😃:D:D:D:D:D:D:D … lexo më shumë »

kā viegli nopelnīt!!!

5 Dita 1,668, 11:52 E Publikuar në Latvia Latvia Hapat e parë në eRepublik Hapat e parë në eRepublik

ceļš uz naudu http://tinyurl.com/d4kjnxv

un nu pie darba kreisajā pusē redzamas pavēles kas jāpilda
augšā aiz pavēles nummura ir darbība kas jāveic (vot)/(sub)
zemāk ir links uz avī

lexo më shumë »

PRESE

14 Dita 1,662, 12:46 E Publikuar në Latvia Latvia Hapat e parë në eRepublik Hapat e parë në eRepublik

presē tāds tukšums, vai ne ?

lexo më shumë »

bezmaksas 1 q6 tanks

17 Dita 1,624, 13:14 E Publikuar në Latvia Latvia Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

vot+ sub un tanks pec izlozes iepeejams bus tavs ...

lexo më shumë »