Ambienti on/off

Rreth gazetës sime

2013 erep.n4.lt ataskaita (žaidėjų tobulėjimai)

31 Dita 2,234, 05:15 E Publikuar në Lithuania Lithuania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuesePaskutiniu metu labai daug straipsnių skirtų naujokams, tad nusprendžiau išleisti straipsnį subalansuotą senoliams. Pažiūrėkim, kaip senoliai tobulėjo per 2013 metus.

Kad papulti į statistika turi … lexo më shumë »

Kodel Lietuva netaps imperija?

12 Dita 2,192, 12:46 E Publikuar në Lithuania Lithuania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

bgEmpirePoland.jpg

bgEmpireChina.jpg

[url=http://www.erepublik.com/lexo më shumë »

erep.n4.lt atnaujinimas (partijos ir būriai) + Atnaujinta 20:50

38 Dita 2,143, 06:45 E Publikuar në Lithuania Lithuania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtueseBuvo laisvo laiko, tai patobulinau vartotojų sekimą. Šiuo metu papildomai sekamos žaidėjų migracijos tarp karinių burių ir partijų. Informacija atvaizduojama istorijos lentoj. Pvz: … lexo më shumë »

[SD] Nickų keitaliojimas

26 Dita 2,034, 12:22 E Publikuar në Lithuania Lithuania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtueseKad jau esu pasodintas į SD šią kadenciją, tai reik kažką nuveikt ir, kad tai būtų su išliekamąja verte. Paskutiniu metu buvo daug visokių su nick keitimais, tad atlikau keletą pakeitimų savo erep.n4. … lexo më shumë »

Gamink mulcius ir buk kietas.

64 Dita 1,917, 11:57 E Publikuar në Lithuania Lithuania Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike

Niekad nerašydavau straipsnių su tekstu, bet šįkart teks. Sumesiu greit ko aš nesuprantu šitoj eLietuvoj. Pradžiai tai gal užteks rinkti idijotus CP, toleruoti partijų PTO, multinimą ir beribį trolinimą? Kuriami mulčiai -> gaunami banai -> įgaunama

lexo më shumë »