Ambienti on/off

Rreth gazetës sime

Hape faqën Wiki

top 50 shqiptaret

Misioni

35 Dita 3,105, 13:14 E Publikuar në Albania Albania Analizat e Luftimeve Analizat e Luftimeve

Pershendetje
E kam përfunduar ndonjëri misionin dhe me sa ⚡ bars e ka përfunduar
Faleminderit

lexo më shumë »

pershendetje : ku eshte qeveria ?

18 Dita 2,686, 02:24 E Publikuar në Albania Albania Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike

nje verejte desha ti bej gjithe shqiptarve ne kete loje ,,,
kemi shume kohe qe shqiperia ska me dhe nuk ben me aleate
pse?????
sidomos me daily order. vihet kot sa me then ,se nanjher se kemi aleat nanjher ven diktator ..
me pak

lexo më shumë »

ky eshte lajme shperndajeni..

2 Dita 2,647, 09:52 E Publikuar në Albania Albania Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politikehttp://www.gazetatema.net/web/2015/02/18/denoncim-kryetari-i-shoqates-se-mullinjvemielli-qe-perdor-shqiperia-dhe-kosova-eshte-i-dedikuar-si-ushqim-per-kafshet-ne-serbi/https://www.youtube.com/watch?v=bzS7ujfzqyElexo më shumë »

10 all te gjithe

21 Dita 2,562, 10:26 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

lini koment per mission dhe me jepni dhe nga 10 all
sthem gje...

lexo më shumë »

nje gje me ben pershtypje.....

17 Dita 2,559, 14:19 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

shikoni se si shpjegon kjo harta e mare nga vikipedia nga rrenja e saj deri ne fund te pemes qe eshte dhe trungu kryesor ,, "gjuha shqipe" mbase e kam gabim por une keshtu e kuptoj..
[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/4f/[/img]

lexo më shumë »