Ambienti on/off

Rreth gazetës sime

Hape faqën Wiki

Riigijuhi ametlik ajaleht

[RT] Olukorrast riigis - maksumuudatuste analüüs

10 Dita 3,188, 02:21 E Publikuar në Estonia Estonia Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeKuna veel möödunud nädalal oli väike vaidlus maksude teemal, siis puust ja punaseks Eesti maksulaekumised nädal enne ja nädal … lexo më shumë »

[RT] Olukorrast riigis - maksuskandaal

10 Dita 3,181, 15:46 E Publikuar në Estonia Estonia Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeMõtlesin pikalt, kas ignoreerida täna lahvatanud maksuteemat või mitte, sest paraku on nii, et osadel on juba ette kindel "õ … lexo më shumë »

[RT] Estonia-Russia rental agreement

6 Dita 3,160, 01:34 E Publikuar në Estonia Estonia Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeAega võttis, aga parem hilja kui mitte kunagi. Et asi oleks lõplikult ametlik, siis järgnevalt Eesti ja Venemaa vaheline Lõuna- … lexo më shumë »

[RT] Olukorrast riigis - referendum

28 Dita 3,145, 17:05 E Publikuar në Estonia Estonia Biznes Financiar Biznes FinanciarEile hommikul avastasid paljud mängijad ilmselt ootamatult, et töö tegemine on võimatu. Õnneks oli peaminister/haridusminister … lexo më shumë »

[RT] Olukorrast riigis

29 Dita 3,112, 13:13 E Publikuar në Estonia Estonia Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeOlukord riigis on rahulik. See nädal toimusid Riigikogu valimised. Võitsid Eesti Rahvuslased, saades 22 häält (liikmeid 32), … lexo më shumë »