Ambienti on/off

[MUP] Apel komandantima i stranačkim aktivistima

61 Dita 2,823, 07:54 E Publikuar në Serbia Serbia Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikePozdrav poštovani građani eSrbije,

Ovaj put podsećamo sve na jedno staro pravilo. Naime, dobili smo prijavu od igrača kruna da njegovi vojnici dobijaju poruke sa pozivom u drugu MU:
lexo më shumë »

[MUP] Uvodno a cenim i odjavno obraćanje.

48 Dita 2,818, 09:48 E Publikuar në Serbia Serbia Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeLatinica jbg.

Pozdrav poštovani građani eSrbije, tim Ministarstva unutrašnjih poslova za mesec Avgust čine:

Branjo O.o lexo më shumë »

[MУП] Уводно обраћање

7 Dita 2,697, 11:31 E Publikuar në Serbia Serbia Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeПоштовани грађани еСрбије,поштовани председниче

Чланови МУП-а ѕа овај месец су:

Министар: crni filip


Заменик м … lexo më shumë »

МУП-црна листа i представљање тима

113 Dita 2,671, 10:51 E Publikuar në Serbia Serbia Hapat e parë në eRepublik Hapat e parë në eRepublikМинистарство Унутрашњих Послова обавештава да се недавно појавио нови спамер.
Рец је о играчу "diablo brate"
Линк профила:
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/lexo më shumë »

[МУП еСрбије] Преваре,квислинзи и Црна листа

55 Dita 2,661, 20:06 E Publikuar në Serbia Serbia Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeПоштовани еСуграђани и еСуграђанке,
У задњих пар дана смо били сведоци разних малверзација и којекаквих непоштених радњи. Министарство Унутрашњих Послова је добило доста пријава … lexo më shumë »