Ambienti on/off

Ministria e Brendshme

12 Dita 2,663, 10:02 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese
Pershendetje qytetar te Shqiperise ,po bej nje prezantim te shkurter per veten time. Une jam IMIGRAlboz e kam filluar kete loje qe lexo më shumë »

Beselidhja e Lezhes

9 Dita 2,659, 05:21 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese


571 vite më parë, më 2 mars 1444, në katedralen e kishës së Shën Kollit në qytetin e Lezhës, ku sot lexo më shumë »

Hajde Ndihme per Missionin

27 Dita 2,586, 10:42 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

Me ndihmoni me nai Koment ta mbaroj kete mission se i fundit eshte Ju flm

lexo më shumë »

Daja Kombinatit 4 Cp

7 Dita 2,571, 09:03 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

Pershendetje Bashqytetaret e Erepubliks po shof ditet e fundit qe ne loje sikur eshte ''Rigjallur'' disi loja kjo eshte dicka e mire sepse sa me shume lojtar ne loje aq me mire per komunitetin tone te vogel ne erep.. Por shof dicka prap negative. Do

lexo më shumë »

Arme edhe Food Falas per Lojtaret Shqipetar

48 Dita 2,556, 07:55 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese


lexo më shumë »