Ambienti on/off

Rreth gazetës sime

Hape faqën Wiki

Komente, Debate dhe Analiza

Faleminderit per Komentet. Rrofshi

28 Dita 2,773, 16:18 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

Te nderuar qytetar te eShqiperis


Ju lutem a ka mundesi 25 Komente bre se meduhen per me kry misionin.

Faleminderit

Me respekte AAF

lexo më shumë »

Urime Muaji i Ramazanit

10 Dita 2,768, 16:00 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

Te nderuar qytetar te eShqiperis


Me rastin e ardhjes se muajit te shejt te Ramazanit, uroj te gjith besimtaret Musliman per kete muaj te shejt, u deshiroj paqe dashuri e harmoni.

Lusim Zotin e madheruar qe te ju pranoj agjerimin dhe veprat

lexo më shumë »

Halim Kosova apo Erion Veliaj per TIRANEN

6 Dita 2,751, 11:34 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

Te nderuar eShqiptar,

Ne Shqiperi po afrohet koha e zgjedhjeve lokale dhe eshte duke zhvilluar nje gar teper interesate ne mes te dy rivaleve kryesore Doktorit qe gezon respekt per punen e bere gjate jetes se tij Halim Kosova dhe ministrit qe

lexo më shumë »

AAF - Komente per Artikullin e Fundit

14 Dita 2,743, 13:00 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

Me fal qe ju bezdis por kam nevoj per komente tuaj per ti kryer misionet.


Me kan mbetur edhe 1 Artikull nese keni mundesi komentoni.

1. http://www.erepublik.com/sq/article/aaf-artikulli-3-per-25-komente-2525924/1/20
Edhe 9 Komente per kete

lexo më shumë »

AAF - Artikulli 3 per 25 Komente

39 Dita 2,741, 13:39 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

Pershendetje Popull

Nese ka mundesi ndonje koment per mision.

Faleminderit

lexo më shumë »