Ambienti on/off

Нова світова мапа

62 Dita 1,893, 13:28 E Publikuar në Ukraine Ukraine Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtueseВітаю, шановне товариство!

Сьогодні у мене появився доступ до нової карти, і спочатку мене трішки здивувало, що всім іншим кого я питав ця функція не була відкрита, і ніякий Ко … lexo më shumë »

[MoD] Інформація для населення. Day 1,886

77 Dita 1,886, 04:28 E Publikuar në Ukraine Ukraine Analizat e Luftimeve Analizat e LuftimeveВітаю шановне товариство!

Війна у розпалі, і нехай вас не вводять в оману наші локальні перемоги, оскільки перевага противників настільки серйозна, що отримати кінцевий результат (пове … lexo më shumë »

[MoD] Інформаці для населення. Day 1,878

77 Dita 1,878, 05:54 E Publikuar në Ukraine Ukraine Analizat e Luftimeve Analizat e LuftimeveВітаю шановне товариство!

Хочу привітати усіх з перемогою в Буковині та поверненням ененьки на світову мапу. Проте я бачу що багато хто не зовсім зрозумів що це було. Для одних це фано … lexo më shumë »

[MoD] Вступне слово.

83 Dita 1,876, 01:53 E Publikuar në Ukraine Ukraine Urdhërat e Luftës Urdhërat e LuftësВітаю шановне панство!

Хоч в мене у цій грі справ та завдань достатньо, я з радістю відклав все та прийняв пропозицію Президента очолити Міністерство оборони. Дану посаду вважаю найсер … lexo më shumë »

Цирк згорів та клоуни не спішать розбігатися

55 Dita 1,872, 03:44 E Publikuar në Ukraine Ukraine Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike


Вечоріє. Цирковий обоз рушив з місця, повільно котячись в делечінь. За цей місяць для місцевого населення, вони стали стихійним лихом, залишивши по собі лиш хаос та купи бруду. З lexo më shumë »