Ambient on/off

Нова світова мапа

62 Day 1,893, 13:28 Published in Ukraine Ukraine Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentВітаю, шановне товариство!

Сьогодні у мене появився доступ до нової карти, і спочатку мене трішки здивувало, що всім іншим кого я питав ця функція не була відкрита, і ніякий Ко … read more »

[MoD] Інформація для населення. Day 1,886

77 Day 1,886, 04:28 Published in Ukraine Ukraine Warfare analysis Warfare analysisВітаю шановне товариство!

Війна у розпалі, і нехай вас не вводять в оману наші локальні перемоги, оскільки перевага противників настільки серйозна, що отримати кінцевий результат (пове … read more »

[MoD] Інформаці для населення. Day 1,878

77 Day 1,878, 05:54 Published in Ukraine Ukraine Warfare analysis Warfare analysisВітаю шановне товариство!

Хочу привітати усіх з перемогою в Буковині та поверненням ененьки на світову мапу. Проте я бачу що багато хто не зовсім зрозумів що це було. Для одних це фано … read more »

[MoD] Вступне слово.

83 Day 1,876, 01:53 Published in Ukraine Ukraine Battle orders Battle ordersВітаю шановне панство!

Хоч в мене у цій грі справ та завдань достатньо, я з радістю відклав все та прийняв пропозицію Президента очолити Міністерство оборони. Дану посаду вважаю найсер … read more »

Цирк згорів та клоуни не спішать розбігатися

55 Day 1,872, 03:44 Published in Ukraine Ukraine Political debates and analysis Political debates and analysis


Вечоріє. Цирковий обоз рушив з місця, повільно котячись в делечінь. За цей місяць для місцевого населення, вони стали стихійним лихом, залишивши по собі лиш хаос та купи бруду. З read more »