Ambienti on/off

[AlbRepublik] Objective Rush Event - ENIGMA

16 Dita 2,978, 10:41 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

SHQIP
Pershendetje
Neser(dite 2978) filon nje objective rush e re deri ne diten 2981
Nese ju doni tna ndhimoni dhe te fitoni gjera nga plato pa lek Enigma ka vend per ju
Ne do te organizohemi ne #eshqiperia channel … lexo më shumë »

[AlbRepublik] Objective Rush event

24 Dita 2,942, 11:00 E Publikuar në Albania Albania Urdhërat e Luftës Urdhërat e Luftës

Pershendetje,
Sic mund te keni par Plato riktheu Objective rush event
Ne kete rast ne duhet te mblidhemi te gjith se bashku per te luftuar nje objektiv me qellimin ta … lexo më shumë »

AlbRepublik Cabinet (SHQ - ENG)

24 Dita 2,936, 09:44 E Publikuar në Albania Albania Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike

SHQIP

Pershendetje,
Pas disa ditesh dhe me vetem disa njerez te interesuar per te ndhimuar me ne fund u kabineti per muajin e ardhshem eshte ky : (gjerat mund te ndryshojn)

KRYEMINISTER - RednBlacksoldier
lexo më shumë »

CP candidate & Cabinet recruitment

33 Dita 2,931, 11:59 E Publikuar në Albania Albania Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike

ENGLISH

Hello,
As you may have seen im a candidate for next months Albanian CP (Thanks to ALEANCA KUQ E ZI for endorsing me)
We will still have Colin as our dictator but the decisions will be taken by … lexo më shumë »

10 reasons why to visit Albania in 2013

38 Dita 2,017, 04:37 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

Hello friends as u have realised Summer is comming 🙂
I wanted to write an article and give u 10 reasons why u should visit Albania in 2013. Also Albania is named as must-visit destination of 2013

lexo më shumë »