Ambienti on/off
100 100

Mission Accomplished

23 orë më parë e postuar në: Debate dhe Analiza Politike Irani
64 64

DEL DICHO AL HECHO...

2 ditë më parë e postuar në: Debate dhe Analiza Politike Argjentina
Subscribe to political debates and analysis articles