Ambienti on/off

Join the new world

 

MERRNI 50 FOOD Q3 FALAS.

Dita 1,825, 03:15 E Publikuar në Albania Shqipëria nga Elton CrazyShady E

Sot po behen bujar dhe po shperndaj 50 Food q3 .
Por nese do ni ti u a jap .Duhet ti plotesoni keto kushte .

1.Abonohu ne kete gazete.
2.Votoje kete artikull.
3.Komentoje se i sa ke qene kur je abonuar dhe votuar,P.Sh(v27-S49).
4.Shperndaje per mes linkut.


FOOD do te ju vin pasi qe keni plotesuar keto kushte.

FALEMINDERIT PER MIREKUPTIM.
RROFTE SHQIPRIA.

 

Komentet

dhia bunarit
dhia bunarit Dita 1,825, 03:21

v2 ndersa per abonim ka jam abonuar me heret .

Valeviko
Valeviko Dita 1,825, 03:30

3/26

drini 7
drini 7 Dita 1,825, 03:39

v5 s27 +shout

Senshi San
Senshi San Dita 1,825, 03:43

v6 s28

fatjol1234
fatjol1234 Dita 1,825, 03:46

v+s .. sddua food 🙂 mos u harxho 😃

prostokreten
prostokreten Dita 1,825, 03:48

v8 s30 old +shout

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Dita 1,825, 04:07

V9 S 30

Markolol
Markolol Dita 1,825, 04:25

v11 sub31

Erjus I
Erjus I Dita 1,825, 04:45

v 12 abonimi prejudice me heret

MeDzeLi
MeDzeLi Dita 1,825, 04:53

V13 - S32

Elton CrazyShady E
Elton CrazyShady E Dita 1,825, 04:55

fatjol1234 o do te qoja por ti po thua qe nuk do .atehere do te jap dikujt qe eshte me nivel me te vogel .

Andiroid
Andiroid Dita 1,825, 05:19

V15 Sub ta kam ber me kohe.

Mos me ço gje mua, jepja noi kolegu partie me lvl te vogel

Mr. BadAss
Mr. BadAss Dita 1,825, 05:32

V S me pare
Ushqim nuk dua

sucwright
sucwright Dita 1,825, 06:08

17/34

Da White Death
Da White Death Dita 1,825, 06:46

v 18 s - old

Rorschach C
Rorschach C Dita 1,825, 06:52

v+s mos me nis gje

fluse
fluse Dita 1,825, 07:09

v20+s26

Gentrit Rexha
Gentrit Rexha Dita 1,825, 09:22

s37 v22

Kiicc PiraT
Kiicc PiraT Dita 1,825, 09:30

V 23 S 38

Gjenerali me shajak
Gjenerali me shajak Dita 1,825, 09:36

v 25 s 39

AqifPasha
AqifPasha Dita 1,825, 09:38

V26
S40

SKIFTERAT
SKIFTERAT Dita 1,825, 09:55

v27 s41

OLDStrategy
OLDStrategy Dita 1,825, 10:03

V28
GAZETES i kam ber sub me par

fatjol1234
fatjol1234 Dita 1,825, 11:44

Elton ndihmo te rinjte 🙂

Andi Y. Berisha
Andi Y. Berisha Dita 1,825, 11:53

v29 + s42

Elhand
Elhand Dita 1,825, 12:22

v30 s43

Kujtim HazZiri
Kujtim HazZiri Dita 1,825, 12:35

v31 s44

toniloco1
toniloco1 Dita 1,825, 13:18

v32, s45

ihsansulejman
ihsansulejman Dita 1,825, 14:11

V33 / S46

Erlindi
Erlindi Dita 1,825, 14:34

v34s47

Profeta ERIC
Profeta ERIC Dita 1,825, 16:58

v35 sub48

albanian boss
albanian boss Dita 1,826, 00:13

v36s49 shout

Xanoumi 21
Xanoumi 21 Dita 1,826, 11:24

v37, s48

ProShqipe
ProShqipe Dita 1,826, 11:25

v38 sub49 endri25 ke bae sub numer te gabuar ose dikush e ka hek subin e vet...

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.