Okolje ON/OFF

Mirupafshim Lider !!!!

14 Dan 1,911, 05:12 Published in Albania Albania Prvi koraki v eRepublik Prvi koraki v eRepublik

Ky artikull i eshte dedikuar te madhit Eros_Alb.

Eros Liebesgott
[img]http://[/img]

preberi več »

Kandidimi im per PP ne PEA!!!!

7 Dan 1,907, 10:53 Published in Albania Albania Prvi koraki v eRepublik Prvi koraki v eRepublik

Kohet e fundit partia : Party off Ethnic Albania ka humbur ndjeshem reputacionin e saje . Ajo akuzohet nga partite e tjera si partia e multive.Dikur kjo parti ka qene nder partite me te mira ne aAlbania por sot eshte krejt e kunderta, ajo ka rene

preberi več »

Bejme 1 loje !!!!

77 Dan 1,904, 10:46 Published in Albania Albania Prvi koraki v eRepublik Prvi koraki v eRepublik

Te gjithe te komentojme qytetin nga jemi si dhe ka jeton dhe te shikojme nga ke me shume persona qe lozin eRepublik...

Shkruan keshtu.

Psh: nga Tepelena,,,
jetoje Tirana
GOGOGOGOGOGO

preberi več »