Okolje ON/OFF

Секс диета - ТашаМКД

26 Dan 2,032, 05:35 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava

Веќе кога сме кај диетите еве нешто што најдов на нет
Мислам дека е добра диетава

Секс диета, согорете 250 калории за 30 минути

Сензуалниот секс како и исхраната која изобилува со афродизијак може да бидат клучни во борбата со вишокот килог

preberi več »

Останете ми со здравје - [ТашаМКД]

84 Dan 2,022, 12:58 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava

Музичка подлога

http://www.youtube.com/watch?v=rmBmfNUrreA
Драги мои еПријатели


Неможев да напишам статија до сега... но еве ме...

Нема многу да филозофирам, ја

preberi več »

Жени / Мажи [TashaMKD]

36 Dan 2,018, 03:22 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava

Статијава ја пишувам повторно,
бидејќи беше избришана од страна на нашиот “сакан“ Плато хехехе

Жени / Мажи [TashaMKD]

До 20 години...........................дива како Азија
Од 20-30 години........................жешка како Африка
Од 30-40 г

preberi več »

До кога вака - [TashaMKD]

102 Dan 2,015, 06:41 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava

ДО КОГА ВАКА !?!?!?!

Одкако видов шаути денеска решив да одам на каналот #podelba и да си земам тенкови...Но што ми текна прво испукав 3 милиони па влегов на каналот...
Фино

preberi več »

Резултати од конкурсот [TashaMKD]

45 Dan 1,999, 09:20 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava

Драги мои Македонци

Конкурсот што беше објавен пред недела дена
http://www.erepublik.com/en/article/-tashamkd-1-2254565/1/20
е веќе завршен.

Многу пораки стигнаа, многу се пријавија но само еден условите ги исполнува

за е-Маж


[img][/img]

preberi več »