Okolje ON/OFF

[MoEdu]28.11.2013 Fitore e Sinqert

4 Dan 3,247, 12:27 Published in Albania Albania Prvi koraki v eRepublik Prvi koraki v eRepublikPershendetje lojtarë te dashur nga un Soldier95 ne kete artikull dua tju tregoj nje knaqesi qe kemi pasur per kete lojë te bukur me plot emocione.
Na ishe nje here nje Kosovë qe ne cdo datë 28 te
preberi več »

[MoEdu]Si te rrisni Forcen dhe te kurseni Goldin!

3 Dan 3,247, 06:31 Published in Albania Albania Prvi koraki v eRepublik Prvi koraki v eRepublikGjeja me e rendesishme ne loje eshte forca.Dhe sa me i fuqishem qe te jesh aq me shume demtim mund te shkaktosh ne beteje,duke i ndihmuar vendit tend dhe aleateve te tij.

Per te shkuar ne … preberi več »

Albania Go Hard

34 Dan 2,468, 11:08 Published in Chile Chile Finance in poslovanje Finance in poslovanje

Albania or ?,kim,Jolie coment 😃

1.Albania


2.?
3.

preberi več »

Albania Chile or My Girl

63 Dan 2,466, 11:24 Published in Chile Chile Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava

Vote ALBANIA or CHILE or My Girlfriend Comment your Vote o7

1.ALBANIA
[img]http://i.imgur.com/B520P1O.png[/[/img] … preberi več »

[MoEdu] Misioni Spring Hunt ne Shqipë

15 Dan 2,345, 12:19 Published in Albania Albania Prvi koraki v eRepublik Prvi koraki v eRepublik

Pershendetje nga MoE ne kete artikull kam per detyer spjegimin ne shqip te Misionit te fundit qe esht tani ne kete jav,pershkrimin e cdo misioni nuk e kam preberi več »