Okolje ON/OFF

Sondazh

12 Dan 1,966, 06:02 Published in Albania Albania Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabavaSa te kenaqur jeni me politiken qe po ndjek qeveria jone ne kete kohe te veshtire per vendin (duke pasur parasysh dhe gjendjen e veshtire qe po kalojne dhe preberi več »

Partia Scialiste e eShqiperise

15 Dan 1,960, 06:52 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analize


Partia Socialiste e eShqiperise i ben thirrje te gjithe Shqiptareve te bashkohen me Partine tone per nje eShqiperi me te mire dhe per te kthyer dinjitetin e preberi več »

EDEN

3 Dan 1,935, 07:28 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analizePershendetje te bashkur qytetare!
Doja te shkruaja kete artikull per menyren se si vendi yne po ecen ne rrugen e eRepublik.Une dua qe te gjithe trrojet Shqiptare … preberi več »

Bahkohuni me PS

8 Dan 1,927, 05:08 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analizeBejme thirrje te gjithe Shqiptareve te bashkohen ne partine me kualitetet me te rinj ne vend.
[url=http://www.erepublik.com/en/party/partia-socialiste-e-
preberi več »

Merreveshje ndermjet PSSH dhe PEA

11 Dan 1,925, 07:28 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analizePSSH ju ben me dije se eshte arritur marreveshja ndermjet dy partive shqiptare preberi več »