Okolje ON/OFF

O mojem časopisu

Odpri Wiki stran

Party of Ethnic Albania News

WEB i eShqiperis

16 Dan 1,867, 05:51 Published in Albania Albania Prvi koraki v eRepublik Prvi koraki v eRepublikPershendetje Vellezer Sot do Ju Prezantoj Websajtin e Shqiperis

www.eshqiperia.tk

preberi več »

[PEA] Parlamenti, dhe zgjedhjet presidentciale

8 Dan 1,866, 05:06 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analize


Pershendetje qytetare te nderuar eshqipetare , veqanarsisht anetar te PEA-s . Se pari ju faleminderit per VOTAT e juaja per PARLAMENT, edhe pse ishin pak, ato vota na zbardhen FYTYREN , dhe i treguam … preberi več »

Party of Ethnic Albania (Ndihmat)

19 Dan 1,859, 01:55 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analize


Përshendetje vëllezer partia jon qe nga dita e hënë do te filloj te jap ndihma per te gjith antaret e partis...

Si iniciatorë : DonCurtishi
preberi več »

Party of Ethnic Albania (po ndryshon)

5 Dan 1,855, 04:01 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analize


Përshendetje vëllezer une Soldier1995 Sekretar i Përgjithshm i partis ju bej thirrje qe te vini ne partin
Party preberi več »

Kryetaret te Partis Dita 1,853 (Rezultatet)

16 Dan 1,853, 06:23 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analize

1.
______________________________________________________________________________
2.

preberi več »