Okolje ON/OFF

***Partia Revolucionare***

18 Dan 2,207, 13:33 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analize

Partia Revolucionare rikthehet ne arenen politike kesaj here e riorganizuar .
DO te tentojme te riaktivizoemi cdo dit e me teper .
Kemi besimin e plote qe do te arrijm ta rikthejm kete EMER atje ku e ka vendin dhe jo ta perbaltim duke e lene ne

preberi več »

Faleminderit!

26 Dan 2,129, 14:39 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analize

Faleminderit te gjithe atyre qe jane ne Partine Revolucionare nje pershendetje e vecante u takon atyre qe me votuan mua per kryetar ne PR.
Faleminderit gjithashtu te gjithe eshqiptareve te cilet ndihmojne ne zhvillimin e komunitetit tone.

preberi več »

Partia Revolucionare

34 Dan 2,125, 05:52 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analize

Anetar te nderuar te Partis Revolucionare.
Kemi nisur nje rrugetim goxha te gjate sebashku . Qe nga themelimi i kesaj partie e deri ne keto dit te arta te saj .
Per muaj me rradhe kemi qene forca e dyte ne kongres.
Dhe tashme krijuam nje

preberi več »

Ministria e Imigracionit

16 Dan 2,122, 06:49 Published in Albania Albania Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabavaeShqiptar te eShqiperis Krenare .

Pershendetje Trima , sot ju bej thirrje te bashkoeni me eShqiperin dhe te mos rrini neper bote .

Une e kuptoj shum mire qe ju rrini per perfitime personale sepse … preberi več »

Thirrja ime eshte nji, "Ja Vdekje Ja Liri "

12 Dan 2,105, 12:55 Published in Albania Albania Prvi koraki v eRepublik Prvi koraki v eRepublik

Anullatos largohu me te mire
Lere Shqiperin e Lire
Se te kuq te bej me boje
Cerciz Topulli me thone
Jam ne Juge
Jam ne Veri
Jam Toske,Geg'e Malesi
Jam ne Lugin,Kumanov,Prevez e Ulqin
Jam kudo qe flitet Shqip
Ndaj largohu sa me pare
Jam

preberi več »