Okolje ON/OFF

O mojem časopisu

Odpri Wiki stran

one day there was an article voted by +800 accounts for Albania, but Plato deleted it 🙁

[Partia Revolucionare] Program i ri

20 Dan 2,088, 05:55 Published in Albania Albania Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava

Hello 😃

Ky eshte nje artikull qe kam dashur ta shkruaj perpara 1 jave por meqe ishin zgjedhjet presidenciale, isha pak i zene me fushaten 😛

Me kenaqesine me te madhe ju njoftoj se ne forumin tone eshte hapur nje [url=http://

preberi več »

[Serxhio per CP] Fjalet e fundit dhe Kabineti

50 Dan 2,083, 23:53 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analize

Pershendetje te gjitheve 🙂

Ky eshte artikulli i trete dhe i fundit i kesaj fushate presidenciale qe une po zhvilloj . Ne kete artikull do te publikoj kabinetin tim ose preberi več »

#2 [Serxhio per CP ] Organizim, Zhvillim e Pune te madhe per eShqiperine

29 Dan 2,082, 12:33 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analizePershendetje

Ky eshte artikulli im i dyte per keto zgjedhje Presidenciale. Ne kete artikull dua te ndalem ne synimet qe do te perpiqem ti permbush 100% gjate ketij mandati se bashku me preberi več »

[Serxhio per CP] Nje Shqiperi me e zhvilluar

45 Dan 2,080, 14:16 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analize


Pershendetje vellezer dhe motra Shqiptare 😃

Ka kaluar me shume se nje vit qe une e luaj kete loje cdo dite pa pushim dhe besoj se ka ardhur momenti i duhur qe une te hedh kandidaturen time per CP
(preberi več »

[Partia Revolucionare] Kongresi & Forumi

5 Dan 2,070, 05:16 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analize

Pershendetje te gjitheve 🙂

Edhe pak dite na ndajne nga zgjedhjet per kongresmen. Partia Revolucionare edhe kete muaj po synon te arrije te marr nje numer te mire kongresmenesh pasi Shqiperia do te kete gjithsej 40 kongresmene.

Te gjithe

preberi več »